Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami baj van velem, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Csak egy hónapot voltunk együtt az exemmel, nemrég szakítottunk. Nem voltam még belé szerelmes, éppen kialakulóban volt bennem valami. Most viszont, hogy szakítottunk egyre rosszabb. Előtte teljesen jól éreztem magamat szinglin, most viszont hiányzik az ölelése, stb... Mit csináljak?
2012. nov. 15. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Maszturbálj.
2012. nov. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért szakítottatok?
2012. nov. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez most teljesen normális ...!

Érthető, hogy hiányzik ...!

Nem tudsz mit tenni, lépj tovább és ne őrlődj ezen!

Csak magadnak okozol ezzel fájdalmat!

19/L

2012. nov. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ő elég hamar belém szeretett, nálam viszont több időbe telik az ilyesmi. Állandóan becézgetett, meg kedveskedett nekem, én pedig nem annyiszor, mint ő. Amiatt szakítottunk, hogy megbántottam, mivel úgy szóltam hozzá, hogy nem becéztem, és nem kértem érte bocsánatot sem amikor megsértődött miatta. Emiatt haragudott meg végül is. Hogy engem nem érdekelnek az érzései (szerinte), és mert azt mondtam, hogy ennyi miatt nem kellene berágnia. Ő szakított velem.
2012. nov. 15. 16:18
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen jobbsn jártál e néklül az ember nélkül.

Mi az, hogy megsértődik, hogy nem becézve szólsz hozzá?:D Attól, hogy valakivel jársz nem kell elefelejteni a nevét, és nem csak "Cukorbogaram"-nak lehet hívni...

Ha ezen berágott, akkor vagy valami nagyon unfantilis egyeddel hozott össze a sors, vagy ez csak egy rossz ürügy volt a szakításra.

Akármi is az igazság, te jobban jártál, ez tuti:) Millió normális fiú/lány van még a világon, ffel a fejjel:)

2012. nov. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jesszusom, de béna vagyok:D

*jobban, *nélkül, *infantilis, *fel

2012. nov. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ettől jobban lettem!:D
2012. nov. 15. 17:06
 8/8 döglöttkanári ***** válasza:
Szerintem lekváros buktát mert azt mindenki szereti!
2012. nov. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!