Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek milyen tapasztalatai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen tapasztalatai vannak a bak jegyű nőkkel?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok, hogy milyenek a párkapcsolatban illetve szexuális téren??

Kérlek írjátok le tapasztalataitokat!!


2009. aug. 14. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
hát..a szexben nem igazán bevállalósak.
2009. aug. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hány bak nővel voltál, h ezt így ki tudod jelenteni? pffff
2009. aug. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Én bak vagyok és nő, illetve lány (16 éves) első 4 barátommal MAX 1 hónapig voltam, első héten még tetszettek, utána untam őket, szinte undorodtam tőlük XD


Most van az 5. pasim, SZERELMES vagyok, minden pillanatot vele töltenék stb. Szóval velem ez a helyzet.


Ágyban nem nagyon tom milyen vagyok, ezt a pasik kell, hogy megállapítsák, de amúgy is még szűz vagyok :D volt annyi, mint a lovagló póz, de ruhástul, én rajta mozogtam, pár óra alatt 3x csinátuk ezt meg, 3x el is ment, nekem az volt az első "olyan" dolgom, nem akarta elhinni, annyit mondott, hogy jól mozgok.

2009. aug. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Bak nők nagyon kiszámíthatatlanok,volt egy munkatársnőm aki Bak volt,egy irodában dolgoztunk,hát nem volt egyszerű vele,sokszor kiprovokálta hogy foglalkozzak vele,ha szex kellett neki akkor mindenre képes volt,de ha Én akartam akkor meg sokszor elutasító volt,sose értettem hogy valójában mit akar.
2009. aug. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Ha horoszkóp miatt nem jössz össze valakivel, lehet elveszíted az igazit. Ha pedig csak szexre vágysz, lehet a legjobb szexpartnert. Párom és az én horoszkópom alapján teljesen nem illenénk össze, se így se úgy.. még is 3 éve boldog párkapcsolatban élünk, s ahhozképest, hogy a szexre az jött ki, hogy nem a legjobb köztünk, a valóságban olyanokat művelünk, hogy .... :P

21/L

2009. aug. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is bak vagyok és nő. 2 és fél éve boldog párkapcsolatban. Szexuális téren pedig inkább én vagyok a bevállalósabb. Mindent szeretek ami nem hétköznapi. :))


Különben horoszkóp alapján mi sem illünk össze, a valóságban pedig... Szóval hanyagold ezt az asztro-sz.rságot.

2009. aug. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

na most kicist gondolkozzunk. van 1 altalanos leiras h milyenek a bak nok es h kikkel talalnak, stb. a vilagon van tobb tizezer no aki ebben a jegyben szuletett. statisztikailag adott h nehanyra tokletesen illik a leiras. nehanyra csak reszben, illetve azt vesz belole magara amit akar, szoval aki akarna lenni. de meg mindig azt allitja h talal ra a leiras. mivel a szoveg ugy van megirva h ha nem is minden de 1-2 tulajdonsagra nagyjabol mindenki raismerjen. ettol fuggetlenul lesz par ember akire abszolut nem illik. szoval szerintem ez az egesz jo szorakozas, de semmikepp nem iranyado.


de hogy a kerdesre is valaszoljak: a bak lanyok akiket ismerek, altalanositva: nagyon erzekenyek, sok torodest igenyelnek, de ugyanezt vissza is adjak tetozve. neha nehezen kezelhetok, kiszamithatatlannak tunnek az "egyszeru embereknek" mivel ok magukban mindent tulkomplikalnak es nekik az ugy logikus de senki masnak nem az. sose tudhatod mi jar a fejeben. az agyban kreativak, odaadoak, bevallalosak, de latszatra prudnek tunnek, sokszor csak az ismeri meg az igazi oldaluk aki eljut az agyukig. sertodekenyek, figyelmesek, minden reszletre figyelnek es azt tovabb magyarazzak es komplikaljak.

2009. aug. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!