Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adnátok tanácsokat evvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok tanácsokat evvel kapcsolatban? ( a többi lenn, kérlek olvassátok el)

Figyelt kérdés
Kb.1 éve megismertem egy fiút, sokáig beszéltünk chaten, nagyon megtetszett nekem, de a távolság miatt nem tudtunk találkozni. Sokszor volt olyan hogy 24 órából 12őt csak ő járt a fejemben, azon gondolkodtam hogy valyon mit csinál, hogy van. Időközben ő összejött egy másik lánnyal, amikor ezt mondta teljesen összetörtem, de azt írtam hogy nagyön örülök a kapcsolatának, és nem vallottam be neki hogy mit érzek iránta, meg hogy nagyon szimptaikus számomra. Tényleg minden nap beszéltünk/beszélünk rendszeresen, ha nem beszélek vele hiányérzetem van. Talán ha elmondtam volna neki alakulhatott volna másképp? Annyira rossz így. K9öszönöm annak aki elolvasta, tudnátok tanácsokat adni? Pl ha elmondanám neki gondolom nem érne sokat, mert úgyis mással van.17L

2012. nov. 15. 21:46
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Jó, elismerem igazad van, de féltem a következményektől, hogy nem akar majd többet beszélni velem, ezért mondtam azt, de teljesen mást gondoltam. Most bevallom neki, remélem nem veszi rossznéven, és nem szakad meg teljesen az eddigi kapcsolatunk.
2012. nov. 18. 16:57
 12/15 A kérdező kommentje:
Nme olyan egyszerű elmondani hogy szeretem, amelett hogy barátnője van.
2012. nov. 18. 16:58
 13/15 anonim ***** válasza:
Egyébként most már tényleg hagyd. Rengeteg a 300km. Beleőrülnél, még ha össze is jönnétek. Hidd el, hogy nem gyerekeknek való. Főleg úgy nem, ha eleve úgy jöttök össze, hogy van köztetek táv.
2012. nov. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Meggondolandó, de ez az érzéseimen nem változtat sajnos.
2012. nov. 18. 17:08
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen mert ezt általában büszkeségből vagy félelemből teszik...
2012. nov. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!