Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi igazán szereti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi igazán szereti a párját, feleségét, akkor támogatja ha kedvese nincs megelégedve önmagával és plasztikai műtétre szeretne vállalkozni?

Figyelt kérdés
Nálunk ez nem működik, olyannyira, hogy napi cirkusz lesz belőle, hogy én egy hülye vagyok és nincs semmi baj a testemmel, inkább legyek boldog, hogy van két szép gyerekünk és azokkal foglalkozzak, meg hogy nincs pénz rá (megjegyzem másra van). A gond csak az, hogy én már kislány korom óta nem vagyok megelégedve a testemmel (az most itt lényegtelen, hogy milyen és melyik testrész), a lényeg, hogy NEKEM nem tetszik.
2009. aug. 14. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha egy férfi igazán szereti a párját, akkor ugy fogadja el, ahogy van - es nem akarja "átalakittatni". Egyébként majdnem mindenki, aki elkezdi magát operáltatni, az utánna nem tudja abbahagyni -(mint az egyik legismertebb példa: M. Jackson). Azonkivül igen sok kockázata is van, csak attól nem igen beszélnek. (Csak hogy a mell nagyobbitás/kisebités illteve a nemi szervek méreteinek változtatása - nöknél - sokszor azzal jár, hogy utánna érzéketlen lesz és a szexnél zavar.)
2009. aug. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a párodnak így tetszel,akkor miért akarsz megváltozni?Ráköltöd a sok pénzt,és az új külsőddel esetleg megleszel Te elégedve,de a férjednek nem fogsz tetszeni.Szerintem neked valamilyen fóbiád,vagy hasonló bajod van.Ezt kellene orvosolni,nem plasztikát végeztetni.Mellesleg az nem is mindig sikerül,és néha károkat is okozhat.

A férjednek van igaza.Fogadd el magadat,olyannak amilyen vagy.Nem kell a divat után menni.Örülj,hogy a férjed szeret.Nem magadnak kell tetszened,ez csak önimádat.

Ha a férjed beleegyezne,az nem a szeretetét bizonyítaná,legfeljebb azt,hogy enged a hisztidnek.

2009. aug. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért akkora átalakításról nincs szó és nem akarok elszállni, csak mondjuk elmúlna a komplexusom ami kislány korom óta kísért.
2009. aug. 14. 20:48
 4/6 A kérdező kommentje:
20.40-es! Azért én odáig még ha szeretnék sem jutnék el mint M J, mivel én nem vagyok milliomos és szerintem ebben az életben már nem is leszek....
2009. aug. 14. 20:52
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon szeret a férjed, emiatt imádja minden testrészedet és nem akarja elveszíteni egyiket sem.

Ha nem tudod elfogadni magad nem csak a plasztika van: pszichológus is, sport is, sok mindenen lehet változtatni kés nélkül is.

Sokszor az önértékelési probléma sajnos nem oldódik meg a szikével, mert utána újra előjön más álarcba bújva :(

2009. aug. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

16 éve sportolok rendszeresen, szinte mániákusan, na ez miatt is totál hülyének néz. De ettől függetlenül jó anyja vagyok a gyerekeinknek és nem hiszem, hogy ezt érdemlem, mármint, hogy lehülyéz és abszolút nem érti meg a problémáimat.

Mennék én pszichiáterhez is, de sajnos a fizetősről hallani sem akar, nem érti meg, hogy egyesek hogy adhatnak ki pénzt ilyen ( számára ) értelmetlen dolgokra.

Menjek csak a körzeti rendelőbe ahol első dolga a dokinak, hogy nyugtatót meg szorongásoldót ír fel....

Sajnos most itthon vagyok a babával ezért vagyok teljesen kiszolgáltatott helyzetben az anyagi kérdésekben, a műtét egyébként távlati dolog még, mivel szoptatok.... de a viták már mindennaposak.

2009. aug. 14. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!