Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogyan kezelnétek normálisa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindennévfoglalt? kérdése:

Ti hogyan kezelnétek normálisan a helyzetet?

Figyelt kérdés

Én 29 éves férfi vagyok, nincs családom, jelenleg barátnőm se, de van egy 16 éves lány, akit kb. 1 éve ismertem meg az ő jóvoltából.

Elkezdtünk ismerkedni, mert abban szerintem semmi gond nincs, de pusztán csak beszélgettünk!! 2-3 hónap után kiderült, hogy tetszem neki, de azt mondtam neki, hogy részemről csak egy jó beszélgető partner, mert túl fiatal hozzám és ez nem helyes. Aztán sokáig nem beszéltem vele, kerültem a társaságát, talán csak egy kamaszkori fellángolás - gondoltam. Kb. 2 hónapja megkeresett, hogy hiányzik a társaságom neki, és beszélgessünk, de lassan bevallotta, hogy úgy érzi szerelmes belém, mert nem bír elfelejteni, és ebben az utóbbi 2 hónapban, ahogy beszélgettem vele, ez az érzés egyre jobban erősödik benne, én elmondtam neki, hogy több ok miatt nem lehet és ha szeretném is nem működne hosszú távon és egy ilyen nagy korkülönbségű kapcsolatba nem megyek bele. Többek közt a szexet is említettem neki, hogy - igaz jogilag már nem büntetnék -de mégis hogyan gondolta azt, hogy ilyen fiatalon egy közel 30 éves férfival akarja. De amint megemlítettem a szexet arra is kitért, hogy szívesen lefeküdne velem!! ( Te jó ég, kellett nekem említeni)

Nem akarom nagyon megbántani, de a jó társasága miatt elhajtani sem szeretném!

Gondolkodtam azon is, hogy beszélek a szüleivel, akiket nem ismerek, de azzal biztos rosszat tennék neki!


Ti hogyan kezelnétek normálisan a helyzetet?


Remélem a téma komolysága folytán hülye, idétlen válaszok nem jönnek, előre is köszönöm



2012. szept. 6. 22:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Hát ez durva.


Örülök, hogy ilyen normális és egészséges tudattal rendelkező ember vagy. Szerintem ne szólj a szüleinek csak vele beszéld meg, hogy ebből sosem lesz több, mint barátság.

2012. szept. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az lesz a legtisztább, ha teljesen eltűnsz az életéből. Lehet, hogy fájni fog neki, meg rossz lesz, de túl fogja élni és jobb, mint ha évekig hitegeti magát, hogy hátha egyszer meggondolod magad.
2012. szept. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
15%

Passz, én biztos kihasználnám a helyzetet, de megmondanám a lánynak, hogy 2 év múlva, addig beszélgetés stb. ...

Amúgy ha egy lány józanul azt mondja neked, hogy lefeküdne veled, ráadásul jól is néz ki, biztos h le kéne feküdnöd vele...

2012. szept. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

ott rontottad el, h hosszasan elbeszélgettél vele, ő ebből azt vette le, h foglalkozol vele, biztatásnak vette

meg tulajdonképpen most is vele foglalkozol, amikor kiírtad ezt a kérdést? miért? én előbb magamba néznék...

talán jól esik a rajongása? a tinik ebben profik...ezért is könnyű elcsábítani őket, de ugye még gyerek és ezzel te is tisztában vagy

hát én sokat mozgok kamaszok társaságában, egyértelműnek kell lenni, és gyorsan lereagálni őket, nem kell velük elkezdeni ismerkedni, mert joggal többet fog feltételezni...meg a szexről beszélgetni egy tinivel...hát...nagyon necces terület...szóval egy sor hibát vétettél, de a lényeg, h helyre akarod hozni

most már csak annyit tehetsz, h megkéred, a jövőben ne keressen meg ilyesmivel, sőt jobb lenne az ő érdekében, ha egyáltalán nem is találkoznátok, hiszen barátság sem alakulhat ki köztetek soha, akkor meg minek is találkoznátok, beszélgetnétek, nem igaz?

2012. szept. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
27/F
2012. szept. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Hole Hunter ***** válasza:

Ennyi idősen nem kéne, hogy gondot jelentsen kezelni a dolgot... Vagy figyelmen kívül hagyod, hogy beléd szeretett és továbbra is úgy viselkedsz vele, mint egy kislánnyal (ez az optimálisabb megoldás). Vagy megszakítasz vele minden kapcsolatot (ez drasztikusabb, viszont hatásosabb).

Erre magadtól is rájöhettél volna...

Üdv. 44/F

2012. szept. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én hagynám, hogy csalódjon egyet és továbblépjen.
2012. szept. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Te tudod, hogy néz ki a csaj, de ha egy ilyen kislány feküdne mellettem, max. annyi lenne a reflexem, hogy átkapcsolok a minimaxra, hogy azzal kedveskedjek, és okozzak örömet neki. Bár ő vszeg jobban járna veled, mint egy korabeli kisp*csűvel, de ez a dolog mégse járja, na!

Le kell koptatni!

36F

2012. szept. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Csak a lényeget nem írtad le! Tetszik neked a lány? Csak a korkülönbség a gond?

Ha nekem nem lenne barátnőm, akkor én már lefeküdtem volna vele. (5-10 éve még nem azt mondtam volna.)

Nemrég majdnem lett egy 13 évvel fiatalabb barátnőm, de végül a 8 évvel idősebb mellett döntöttem. Ha minden téren van köztetek vonzalom, akkor hülyeség számolni az éveket. Ha tényleg nem működne, akkor az ki fog derülni pár hónap után.

2012. szept. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Eleve nem kellett volna leállnod vele...

Ha tényleg jót akarsz neki (és nem mégis arra megy ki a dolog, hogy lefektesd), akkor megszakítod vele a kapcsolatot.

Egyelőre ez még plátói szerelem a részéről, kell is az ennyi idősen (majd kiheveri, és talál korban hozzá illőt), de nem több, pláne ekkora korkülönbség esetén.

2012. szept. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!