Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, asszonyok, segítségét kérném, akik megcsalták a párjukat. Miért tettétek? Mit éreztetek utána, és hogyan alakult a kapcsolat? (Akár a párotokkal, akár a harmadikkal. )

Figyelt kérdés
Párkapcsolati pszichológia témakörében kell felkészülnöm, és nagy segítséget jelentene egy efféle mini-felmérés. Senkit nem fogok elítélni, nem az én dolgom, nem véleményezni akarok. Minden hozzászólást megköszönök! Kort és nemet is írjatok légyszíves! Köszönöm.
2012. nov. 16. 14:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én is leírom az esetem.Lehet sokan elítélnek,de nem érdekel.Én már több éve voltam együtt a barátommal mikor megtettem.Sokat veszekedtünk,szinte minden nap.Elhagyni nem tudtam,mert amikor össze pakoltam a cuccaim akkor nem engedett el,és ígéreteket tett, hogy megváltozik.Minden nap féltékenykedési rohamai voltak,pedig akkor még semmi oka nem volt rá.Évekig még rá se néztem más férfiakra.Azt is megtiltotta,hogy hova mehetek,kivel barátkozhatok,milyen ruhát húzhatok fel...Vele nem volt jó a szex,nem egyszer elmagyaráztam neki, hogy hogyan csinálja hogy nekem is jó legyen és élvezni tudjam.De mintha a falnak beszéltem volna,és egyáltalán nem élveztem vele a szexet!Ha megcsináltam a hajam,megborotválkoztam már azt hitte, hogy megyek más pasihoz hogy megcsaljam.Ebből egyszer elegem lett és meg is tettem,megcsaltam!És nem bántam meg meg nem is volt lelkiismeret furdalásom mert nem csak az én hibám volt,én többször is elmondtam neki hogy nem jó vele a szex és hogy mit kéne változtatnia és mit kéne csinálni csak hogy én i élvezzem egy kicsit legalább de őt nem érdekelte és csak magára gondolt.Végül mikor megismerkedtem mással úgy döntöttem, hogy össze szedem a cuccaim és lelépek tőle.Meg is tettem elhagytam és nem is bánom mert végre boldog vagyok az új párommal aki miatt ott hagytam.Most oka elítélhetnek, hogy megcsaltam de nem érdekel!
2012. dec. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!