Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiu azt mondja h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiu azt mondja h tetszem neki, de nem akar velem összejönni, csupán azért mer osztálytársa vagyok. Akkor az csak egy hülye kifogás, vagy?

Figyelt kérdés
Amugy 1éve vagyunk osztálytársak és volt h már majdnem összejöttünk..majd hirtelen nem beszélt velem, levegőnek nézett majd ujra probálkozott..
2008. aug. 25. 23:06
 1/8 anonim válasza:
100%

Szia!

Velem is ugyan ez történt! De én azt mondom házinyúlra nem lövünk!

Nekem nagyon rosszul sült el a dolog! Én szerelmes lettem az osztálytársamba...akinek szintúgy tetszettem..csak nem beszéltünk egymásnak az érzéseinkről! majd amikor ő bevalotta hogy szeret(rá 2 évre) akkor én már nem szerettem...elutasítottam....azóta nem tudunk kijönni egymással!

Lehet h a ti történetek jobban végződik mint a miénk...csak óvatosan az osztálytársakkal! én azért szurkolok!

2008. aug. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért csinálja ezt, mert tudja, hogy rettentő problémás lehet egy olyan kapcsolat, ahol a felek egy osztályba járnak. És valószínűleg azért kerül, majd próbálkozik újra mert akarja is meg nem is. Mondd meg neki, hogy döntse el mit akar, lesz ami lesz.
2008. aug. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi:)
2008. aug. 25. 23:26
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Házi nyúlra nem lövünk.
2008. aug. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11-12. be azért már működhet a dolog mert akkor már elég komoly tud lenni, de a kérdésedből kiindulva ztem még nem vagy ennyi idős szal csak rossz vége lehet. Üljetek le beszéljétek meg és hozzátok meg a fájdalmas döntést, hogy ez így nem mehet
2008. aug. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én az osztálytársammal járok szinte 2éve , mindketten 18 évesek vagyunk és abszolut semmi baj nincs azzal hogy egy osztályba járunk.Suli időben érezzük, hogy kicsit túl sokat vagyunk együtt de olyankor megoldjuk és délután nem találkozunk.A másik nagyonjó dolog, hogy egyszerre kell tanuljuk, tehát nincs az hogy az egyiknek van ideje és a másiknak nincs ideje találkozni.Együtt szoktunk projekteket készíteni, segítünk egymásnak a háziban, szóval szerintem semmi gond nincs vele, a tanárok mind tudják hogy együtt vagyunk ezért mindig együtt tesznek mindenhová:P
2008. aug. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

az azt jelenti, h nem is tetszel neki annyira, mert különben nem érdekelné, h ki melyik osztályba jár...

sztem felejtsd el. a sulin kívül is vannak jó faszik.

én pl sose kavartam volna oszt.társsal.... fujjjj...

2008. aug. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2008. aug. 26. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!