Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal szakítottam, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal szakítottam, és teljesen kiborult, szerintetek mit tegyek? (többi lenn)

Figyelt kérdés
Ma szakítottam a barátommal, és nem vagyunk túl idősek 13 éves ő, én meg 12.Nem gondolkoztam, csak tudtam, hogy szeretem, és ő is szerelmes volt belém aztán egyszer lesmárolt, és utána elkezdtünk járni...pár napja már azt érzem, hogy nem szeretem, mert egy másik fiúba,az osztálytársamba szerelmes lettem, és úgy éreztem, hogy jobb lesz neki, ha majd egy olyan lánnyal jön össze, aki tényleg szerelmes belé, szóval ma szakítottam vele, de nem mondtam meg neki, hogy miért.Miután elmentem felhívta a haverját, hogy szakítottam vele, és hogy ma este jól rúgjanak be...barátnőm nemrég hívott, hogy a pasim totál részeg,teljesen pia szaga van, és hogy a másik barátnőm elmondta neki, hogy miért szakítottam, de azt nem, hogy kibe vagyok szerelmes, és azt üzente nekem a volt pasim, hogy ha valamikor meglát engem oda jön, és megöl, vagy ha megtudja, hogy kibe járok, azt fogja megölni.

2012. nov. 16. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Na ezért nem kéne mégsem a koedukált iskola.
2012. nov. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jó kemény gyerek. 13 évesen iszik meg nőket ver? :DDD
2012. nov. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nőket a fenét, elnézést. Kislányokat.
2012. nov. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2012. nov. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jah, kicsit furi...
2012. nov. 16. 18:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Figyeljél már kislányom! 13 éves "pasim"? :D Ezen szakadtam. Aki meg már 13 évesen piál, az Taigetosz-pozitív.
2012. nov. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!