Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalásnál ti kit utáltok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnál ti kit utáltok, kit hibáztattok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy egy megcsalás során ti kiben keresitek a hibát?

A párotokban, a szeretőjében, vagy magatokban?

Illetve kit "utáltok" meg ezalatt?

A párotokat, a szeretőjét, vagy magatokat?

Légyszi valami indoklást írjatok, hogy miért!

Előre is köszönöm!


2012. nov. 16. 19:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

akkor egy másik szemszög.

a szerető...


3 pasi szeretője vagyok.

1. - csak a sokadig alkalom után mondta el hogy van barátnője

2. - felesége van, és más szeretői. ezt tudtam.

3. - elhívott ebédelni, iszogattunk is, meg már előtte sokat találkozgattunk beszélgettünk, amikor felmentem a lakására hogy nah akkor szexelünk akkor jöttem rá hogy van barátnője...


A 2.-es kérdeztem egyszer hogy miért van szeretője, azt mondta igazából nem tudja megmagyarázni.


3.-as nem kap elég szexet... pl. 1 hónap kimaradás. Úgyhogy ezt végképp nem csodálom. Úgy elvannak egymás mellett mint a befőtt. Megszokás azt mondta.


1.-es meg kapja be hogy nem szólt.


Én szemét vagyok így magamat nem hibáztatom. Nem kellett szinte a kisujjamat se megmozdítanom hogy velem legyenek, tudtam hogy akarják. Szóval nem volt itt ilyen csábítgatás.


A véleményem az, hogy a 2-nél nem látok bele teljesen, így most nekem csak annyi jön le hogy a pasi szeret kufircolni más nőkkel is, egyébként felettébb gyengéd és jó vele az ágyban...

Nem tudom hogy a feleség mit csinál vagy mit nem, ilyenekkel nem nyaggatom.


1.-es nem gondolja komolyan a kapcsolatát, még az exét szereti.

Itt benne van a hiba.

Mondjuk a csaj is elég nyomulósan került a képbe.


3.-nál hát figyelj, ha nem szexelsz a pároddal 1 hónapig ne csodálkozz hogy arrébbkacsintgat... meg mondjuk ahogy eddig elnéztem kicsit igényesebb vagyok a hölgynél.


Amit csajok ne felejtsetek el.

Hiába vagytok együtt már évek óta, ne hagyjátok ellaposodni a kapcsolatot.

Mert amint megszokás lesz belőle, talál valaki mást aki izgalmasabb.

Valamint magatokat se hagyjátok el, nagyon sokszor látom hogy jah megvan a pasi akkor már nem kell a combfix, hát úgyis együtt vagyunk jó lesz a bundabugyi. Nah nem!

Mert lesz más aki felveszi neki a combfixet.


Egyébként én is észrevettem hogy pl. már pár alkalom után kevésbé készültem, de basszus igenis legyen csinos a haj, szépen kihúzva a szemed, igényes a körmöd!

Mert NŐ vagy és legyél NŐ! És így te is jobban érzed magad a bőrödben.


De egyébként szerintem nem monogámiára teremtettünk, legalábbis van egy sejtésem a a DNS-ünkben nem ez van kódolva...

2012. nov. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Én nem hiszem,hogy azért lennék ostoba,mert éppenséggel nem a férjemet,hanem a ribancot hibáztatnám akivel lefeküdne.Ismerem a férjem,és ő magától soha nem csalna meg,nem menne oda semmilyen nőhöz,hogy ,,héé figyelj már,b@szunk??,,

Ha meg is történne akkor az azért lenne,mert a ribanc rámászna a férjemre,és mivel férfiból van nem tudna esetleg neki ellenállni.Én így gondolom.

2012. nov. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
43%
Nem értek egyet azzal aki azt várja el,hogy beszéljék meg a félrelépés előtt, úgyértem, hogy miért nem szól előtte. A jelekből egyértelműen már észre lehet venni,hogy félreéléps közeli állapot van, hogy fele olyan elánnal nem viszonyul már a párja hozzá. Ha ezt ő maga nem veszi észre, a megcsalt fél, akkor ne is csodálkozzon,hogy rommá lesz csalva. Egyszerűen megtetszik neki más, egy különb, jobb, izgalmasabb, kiszeret belőle, aztán utána már minek magyarázkodni? Minek a ganét visszalapátolni a lóba??
2012. nov. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
12 -es! Látszik hogy jó sokra nézed a férfiakat. Mert férfiból van, az már nálad azt is jelenti,hogy félrekúr, és ezért gyülöljük emezt, mert ő meg vágyott a boldogságra. Dilettantizmus szerintem ez a hozzáállás. MEg önzőség. De mindegy. Férfiként én nem tudnám elképzelni ,hogy megcsaljam a szerelmemet, ha mindent megkapok tőle, amit elvárok tőle. Egyszerűen nincs miért félremenni.
2012. nov. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Szép kis kapcsolat lehet, amiről a 13-as ír! Valaki megtetszik, valaki izgalmasabb és puff, máris benne vagyok az ágyában! :D Ha ilyen van, akkor bizony nem attól romlottak el a dolgok, hogy megláttam valakit és jaj de szép! Jóval előbb kellett, hogy kezdődjenek a bajok.
2012. nov. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
11%
A legtöbb férfi sajnos a farka után megy!!Tisztelet a kivételnek(mert van egy pár)de az olyan ritka mint a fehér holló!!Ribancból is jó sok van,szóval szerintem ez egymásból ered.A ribanc elcsábítja a pasit,aki a farka után megy és nem az aga után,és már készen is van a probléma.Én azt mondom,hogy ha nem lenne ennyi ribanc a világon,akik kelletik magukat,akkor ennyi megcsalás sem lenne!!De ez az én véleményem.Én személy szerint az ÖSSZES ribancot kiírtanám a Föld felszínéről is,mert utálom mindet egytől egyig!!
2012. nov. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

én azért a volt páromat, mert igazából ő jött össze velem, én nem mondtam h össze akarok vele jönni, csak szimpatikus volt. még alig ismert, így nem ismerhette előre a negatív oldalamat. én mindenképpen várnék, nem jönnék össze könnyen senkivel, amíg nem ismerem eléggé.

szóval hogy ő kezdeményezett aztán meg nem voltam jó neki, arról nem én tehetek.

2012. nov. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Lifeishard ***** válasza:

Érdekes és fasza kérdés!

1. Én úgy vélem, ilyenkor, anélkül, hogy hibáztatnánk vagy gyűlölnénk magunkat, először magunkba kell nézni, és feltenni a kérdést, az én oldalamról mi volt az, ami úgymond "lökést adott" a páromnak arra, hogy ezt tegye. Haragudni maximum akkor lehet magunkra, ha EGYÉRTELMŰ jelzéseket adott (tehát nyíltan kimondta, hogy nem erre van szüksége, neki ez így nem jó, nem boldog, stb.), és mi nem vettük komolyan (lustaságból, hanyagságból vagy hitetlenségből), de utálni magunkat nem - emberek vagyunk, hibázunk.

2.: Hibázott a párunk is, egy megcsalásnál mindenféleképpen - hiszen megtette. Az sem "menti fel", ha próbált figyelmeztetni, jeleket adni. Miért nem hagyott akkor simán ott és tette meg azután? Nyilván ilyenkor jogos a harag, még akkor is, ha próbálta lekommunikálni, hogy neki xar (a megcsalás mindenhogy szemét dolog), de ebben az esetben minden felelősséget rá rakni ostobaság. Nem azért, mert nincs felelőssége, hanem mert akkor nem tanulunk az esetből.

3.: Abban viszont nem értek egyet, hogy a szeretőre nem kell haragudni, ő nem tehet semmiről. Ha nem tudja, hogy van a másiknak valakije, úgy nem is lehet hibáztatni, de ha tudja, részese lesz egy aljas cselekedetnek, tudva és akarva. Azzal jönni ilyenkor, hogy "ha jó lenne a kapcsolata, nem lépett volna félre velem", meg "még jót is tehetek, mert rádöbbentem a megcsaltat, változzon meg, és/vagy mekkora köcsög/ribanc a párja", sosem tudtam megérteni. Egy kapcsolatba két ember lát bele 100%-ig, egy harmadik fél nem. Tetszik vagy sem, ha tudom, hogy a szeretőmnek van valakije, mindenféleképpen beleavatkozok egy olyan dologba, amihez semmi közöm. Nem hagyom, hogy két ember normális és tisztességes úton rendezze a konfliktusát. Nem a szerető tehát a legnagyobb mumus, de mentegetni véleményem szerint szükségtelen. Meg olyan az emberi természet is, hogy ilyenkor agyonvágná. :)

26/F

2012. nov. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Engem csaltak már meg 5 éves kapcsolat után, már azt hittem ő lesz a férjem, gyerekeim apja stb., amikor megtudtam persze, hogy az exet utáltam , gyűlöltem , megvetettem, hogy hogy tehette, mit képzel, utáltam ugyanúgy a csajt is, mivel tudott rólunk. Hárman párban , csodás volt :O:D

aztán ahogy kidobtam egy szál micsodába a lakásból, a cuccait is utána, nekem ez elég elégtétel volt, lezártam . Aztán elgondolkoztam, volt persze nekem is hibám, nem vettem sok mindent észre én sem, főleg azt nem, hogy nem illettünk össze, nem is lettünk volna boldog pár életünk végéig , csak teltek az évek ...

Mára már nem érdekel ki volt a hibás , én pl sokat tanultam belőle.

2012. nov. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

mind a 3 emberben van hiba ilyenkor. szerintem

először is a páromat utálom, mert hogyan tehetett ilyet, miért nem szakítottunk előtte, stb

utána a szeretőt, mert mekkora undorító szar embernek kell lenni ahhoz, hogy valaki bele merjen rondítan egy kapcsolatba (és persze hálás vagyok neki, hogy ráébresztett a f aszságomra)

aztán magamat, mert hagytam így megalázni magam, nme láttam előre

2012. nov. 18. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!