Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyi az esélye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi az esélye annak, hogy egy lány barátom belém szeressen?

Figyelt kérdés

Tudom szinte lehetetlen de mégis ?

Nem-nem kérek tanácsokat és okokat, hogy hol basztam el mert nem akartam felszedni csak találkoztunk és jóba lettünk, de érdekelne, hogy megeshet e vagy sem ?


Én is ő is 16 !



#háth
2012. szept. 30. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:

szerintem simán megtörténhet főleg ha sokat vagytok együtt.

16/L

2012. szept. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez nem annyira igaz mert kicsit távol sulizunk egymástól így suliidőben legfőképp net...egyébként is 20 km szóval a találkozás nem igazán mindennapos, de a chatelés igen...mondjuk már többször kifejtette, hogy különleges vagyok abban, hogy két hét után is beszéltem vele ellentétben másokkal ( mármint fiúk közül )...
2012. szept. 30. 13:32
 3/8 anonim ***** válasza:

50%

Vagy igen, vagy nem.

2012. szept. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nagyon sok jó az esélye,hogy járni fogtok és összejötök
2012. szept. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Barátzónába bekerültél? Erre ráb@sztál, barátom! :/
2012. szept. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
10%, a barátzónából szinte lehetetlen kikerülni. Nekem nem sikerült és most olyan szarul érzem magam mint még soha, de sok sikert és ne add fel.
2012. szept. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mint mondtam nem úgy tekintek rá csak kíváncsiságból kérdeztem :D
2012. szept. 30. 14:29
 8/8 Tamashi válasza:
Sikerül... csak kitartás az egész kérdése. a csajom fejét 2 évig fűztem mire beadta a derekát. minden sikerül csak kitartás kell hozzá
2014. febr. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!