Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belemenjek egy új kapcsolatba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenjek egy új kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Az előző kapcsolatom nagyon rosszul ért véget.. el tudtam képzelni vele az egész életem, és ő volt az első olyan lány aki iránt úgy éreztem hogy ő teljesen más és egymásnak teremtettek minket.. fél éve szakítottunk kb és azóta is hiányzik és nagyon pofára estem nála.. Akkor megfogadtam hogy nem kell nekem olyan lány akivel komoly kapcsolatot létesítenék.

Viszont most megismertem egy lányt aki gyönyörű és látszólag komolyabbat akar, viszont én nem tudom.. Nagyon sokat szenvedtem az előző kapcsolatom után és nem szeretnék újra átélni olyat.. egyszerűen azt hittem öngyilkos leszek ha nem lehet az enyém.. :'/

Mit javasoltok? Meg kéne kímélnem magam még egy ilyentől de nem tudom mit kellene tennem. :|


2012. nov. 16. 20:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Párszor randizzatok és aztán meglátod! Nem kell mindjárt a közepébe ugorni! Kor, nem? :) mert ez függ ettől is! :)
2012. nov. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

én 15 ő 17... (de a kor nem számít - mondják.:D)

randifeeling-be sem merek belevágni mert nagy a csábítás hogy szerelmes leszek.. és mint tudjuk olyankor nem az agy irányít és ha olyan a lány akkor bebukom.. mindenesetre megpróbálom úgy megismerni hogy ne legyen nagyon semmi egyenlőre.. de szerintetek belevágjak? mert 1 világ omlott össze bennem előzőleg is :/

2012. nov. 16. 21:16
 3/12 anonim ***** válasza:
Megpróbálni meg lehet! Ha pedig már addig eljutsz, h beszélgettek, akkor jó pont, ha megosztod a lánnyal, h mi történt veled és milyen rosszul érint téged még a múlt! Könnyebben átérzi, segíthet is neked, tanácsot ad és nem érti félre, ha esetleg vissza húzódó vagy!
2012. nov. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Értem, erre nem is gondoltam hogy elmondom neki hogy mi történt.. Köszönöm a válaszodat! :) Remélem jól alakulnak a dolgaim, mert tényleg iszonyatosan rossz volt. :/
2012. nov. 16. 21:32
 5/12 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit! :) Sok szerencsét, és ha valami kérdésed van akkor nyugodtan írj privit! :) 18/L
2012. nov. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Rendben, lehet fogok. :P
2012. nov. 16. 21:47
 7/12 anonim ***** válasza:
és 17 évesen cölibátust fogadsz vagy mi? oh god .. még semmi tapasztalatod a világról, de már itt a hattyúhalála.
2012. nov. 18. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom kinek képzeled magad.. a koromhoz képest voltak komoly kapcsolataim amiből megtanultam hogy mennek a dolgok.. tehát ne kor alapján ítélj el embereket.
2012. nov. 18. 13:38
 9/12 anonim ***** válasza:

ki ítélt el kor alapján bárkit is? nem tudom miért ez a heppje a korodbelieknek (upsz, úgy tűnik most én) természetes és általános, hogy ezen felhúzod az orrod


szimplán arról beszélek, hogy kb feladnád az egészet már most, bele se gondolva a következményekbe (családalapítás, gyerekek, unokák stb) na ez az, ami éretlen gondolkodásra vall. ha nem írtad volna le a korod, is ez lett volna a válaszom

2012. nov. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
még semmi tapasztalatod a világról <- ezt mire vegyem? de nem vitatkozom :)
2012. nov. 20. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!