Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismertek molyan párokat, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek molyan párokat, akik már több éve járnak és eddig, se megcsalás, se szakítás nem volt köztük? És 18-30 közöttiek?

Figyelt kérdés
2012. nov. 16. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól, h úgy tudom, h nem volt megcsalás, se szakítás, még nem biztos h úgy is van! :)
2012. nov. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen van benne valami. :)
2012. nov. 16. 21:38
 3/9 anonim ***** válasza:

Bakker én nem tudok mondani... :DDDD


Ja de, egy távoli ismerősömék.

Többet nem tudok.

2012. nov. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én sok ilyet látok a környezetemben. Szerencsére.
2012. nov. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez most komoly? Azért kérdezem, mert elvileg a GyK alapján tele van az ország boldog párokkal.
2012. nov. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sajnos nem... Elég szomorú.

Viszont szeretném, ha egy év múlva egy ugyanilyen kérdésnél azt felelhetném, nálunk nem volt. :-)

2012. nov. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát, mi több, mint 2,5 éve vagyunk így együtt, ha ez számít (19L-22F)

De ismerek rajtunk kívül egy párt, akik 4 éve vannak együtt, már jegyesek is.

Asszem ennyiben kifújt:)

2012. nov. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel ezt a kérdést, mert volt pár tartós kapcsolatom, de mindig szakítás lett a vége és nem én kezdeményeztem. Az van, hogy már 1 éve nincs barátnőm (kezdem érezni a hiányát, hogy nincs) de féleg beleugrani egy újabb komoly kapcsolatba... Mit tanácsoltok??
2012. nov. 16. 22:16
 9/9 anonim ***** válasza:

Sajnos én sem tudnék mondani példát.Illetve najó tudok mondani,de igazából az ismerősi/baráti körömben is csak olyan f*s kapcsolatok vannak, hogy pl nem tudják egymásról, hogy ki merre jár,mit csinál. Volt akinél írásban volt érdeklődés más nők iránt,meg még ki tudja mik történhettek. Meg sz*rul is viselkednek egymással...


Nem is értem komolyan.Ha az ember pl nem is szerelmes,de mindenképp együtt akar lenni valakivel,akkor minek pazarolja a csúnya viselkedésre egyáltalán az idejét!

2012. nov. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!