Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan akinek sikerült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akinek sikerült visszahódítani szakítás után a barátnőjét? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek! Ha van olyan férfitársam akinek sikerült visszahódítani az ex barátnőjét, az ossza meg velem a folyamatát! :) Szeretném tudni, hogy ez milyen tervekkel lehetséges! Előre is köszönöm! 21F
2012. nov. 17. 07:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Három év után én is ezt szerettem volna amit most Te, de nem sikerült. Innen visszagondolva hatalmas hiba lett volna ha mégis, sőt, mostanra az se világos mi a fene tartott mellette ennyi ideig.

Ihattam volna, vagdoshattam volna maga, szóval egy csomó más elfoglaltságról lemondtam miatta de minek :D

De h. ne hülyüljem el, nem mindig kell folytatni ami már nem megy, ha csak apillanatnyi űrt akarjuk azonnal betömni, talán jobb egy kicsit szenvedni, mert ha megint összejöttök, valami nagyon nem lesz már a régi (persze csak ha régen jó volt) aztán ki tudja mennyi idő mulva leszel ugyan ott ahol most.

2012. nov. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

attól függ mért lett vége :)

szóval lényegébe csak így tudnék rendes választ adni arra hogy mit kéne csinálnod :D

2012. nov. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ahogyan véget ért az mind egy! Csupán arra lennék kíváncsi hogyan lehet vissza szerezni az ex csajomat! :)
2012. nov. 17. 07:55
 4/10 anonim ***** válasza:
Fontos leírnod a szakítás okát, meg hogy ki hibája pl..
2012. nov. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sok volt a vita! De ő csak annyit mondott hogy már nem szeret!
2012. nov. 17. 11:27
 6/10 Timon08 válasza:
Hát nekem sikerült régebben. Főleg úgy hogy én csináltam hülyeséget és miattam lett vége, nem is beszéltünk 3 hónapig de utána újból összejöttünk. talán ez azért lehetett mert én voltam/vagyok első nagy szerelme, és még mindig szeretett, és tudta hogy énis szeretem őt csak hülye voltam utána még 1 évig együtt voltunk. Ma már sajnos pár hónapja nem, de nem hiszem hogy sokáig így lesz.:)
2012. nov. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És az 1 hónap alatt beszéltetek egymással? Ki kezdeményezett? Hogyan történt a kezdeményezés? :)))
2012. nov. 17. 12:27
 8/10 Timon08 válasza:

Milyen 1 hónap alatt?:)

Hát miután szétmentünk azalatt a 3 hónap alatt semmit nem beszéltünk, utána én írtam neki egy üzenetet. Eleinte tartotta magát de 1-2 hónap után már minden úgy ment mint azelött:)Sőt talán jobban is mert már tudtuk hogy milyen rossz egymás nélkül.

2012. nov. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Aham, 3 hónap az sok idő! Én úgy gondoltam 3-4 hét leteltével felkeresem!
2012. nov. 17. 13:42
 10/10 A kérdező kommentje:
Neki is én voltam az első szerelme, az ártatlanságát is nekem adta. :) Szóval vissza tudom szerezni akkor? Mit kell tennem ha majd beszélek vele? Gondolom nem a múltról!
2012. nov. 17. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!