Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondol egy pasi egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondol egy pasi egy olyan nőről aki 33 éves és egyedül él?

Figyelt kérdés
Jobb-e ennél ha a nála 6 évvel fiatalabb gyönyörű szép, nála sokkal szebb, unokahúgával lakik albérletben. Pár keresés szempontjából melyik jobb?
2012. nov. 17. 23:20
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Elsőnek én azt gondolom, hogy valahol elrontotta az életét. Tulajdonképpen az, hogy melyik lenne ideálisabb párkapcsolatra, erre egyszerűen nem lehet válaszolni, mert semmit nem tudunk róluk.
2012. nov. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:

A házinéni.


A párkeresés egy szó, és az a jobb, amelyiket szeretem.


F/ 34

2012. nov. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Óriási klisé, de nekem nem a külső szépség számít. A nő természete és jelleme döntő. Bár tapasztalataim alapján inkább a 33 éves a jobb. :)
2012. nov. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Na kössz! De most komolyan! Képzeljétek el.... Melyik lenne jobb? Amelyik szituáció jobb? Ha egyedül él és ettől fura?, vagy ha felhív és ott egy sokkal szebb fiatalabb nő. Vagy inkább úgy kérdem. hogy melyik szarabb szituáció?
2012. nov. 17. 23:31
 5/33 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy 33 éves és egyedül él - vagy a hat évvel fiatalabb unokahúgával.

Párkeresés szempontjából pedig nem ezek számítanak.

2012. nov. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
23F vagyok egyedül élek és én szemszögemből nem gáz főleg a mai világban alig lehet normális társat találni aki elfogad munkával mindennel együtt.Vagy épp nem csalnak meg.Normális hűséges társat akarok én is találni aki elfogad és lehet jövőt tervezni de nem egyszerű.Sztem ne egyből mindenki a külsőre gondoljon mert ez nem külsőtől függ!!
2012. nov. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 Hole Hunter ***** válasza:

33 évesen egyedül...defektes. Vagy túl nagy elvárások, vagy karrierista stb.

Leginkább a kettő az egyben felállás lenne ez esetben szimpatikus..ehhe. :)

2012. nov. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
előző vagyok azt nem vettem észre hogy az unokahugoddal lax de az se gáz ha ő szebb!Hisz te keresel a neten vagy bárhol társat magadnak nem ő neked.
2012. nov. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

Én jobban értékelném, ha eljutnánk odáig, hogy feljárunk egymás lakására, ha nincs ott senki, aki zavarhatna :)

Az meg, hogy 33 évesen egyedül van valaki, szerintem a mai világban nem jelent semmi furcsát. Ismerek olyan embereketis , akik 50-es éveikben váltak, és álltak neki párt keresni.

2012. nov. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

Sok nő él ma már egyedül ilyen korban. Első benyomások: van egzisztenciája, biztos igényes, nehezebben alkuszik meg, kötelezi el magát. Ha (a mai világban nem ritka) az is szempont, akkor van biztos állása, jó fizetése. Hisz megengedheti magának, hogy ne adja fel mindenáron a függetlenségét, egyedül éljen (kényelem?).

Vagy másik benyomás: nyomi és nem talált senkit, pedig biztos akart.

Hogy jobb-e a másik, nehéz ennyiből megítélni. Annak talán nincs lakása, esetleg biztos munkája se.

2012. nov. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!