Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondol egy pasi egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondol egy pasi egy olyan nőről aki 33 éves és egyedül él?

Figyelt kérdés
Jobb-e ennél ha a nála 6 évvel fiatalabb gyönyörű szép, nála sokkal szebb, unokahúgával lakik albérletben. Pár keresés szempontjából melyik jobb?
2012. nov. 17. 23:20
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Ja, arról szólt a kérdés, jobb-e ha az unokahúggal lakik? Nem értem, miért lenne jobb? Az unokahúg majd odavonzza a jó pasikat, vagy mi?
2012. nov. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Na ja! Csak nem kicsit gyönyörű, és mellette egyből szürke vagyok. De nem csak én hanem szinte minden lány. És olyan gáz amikor, a kezdetei lelkesedésük a pasiknak alábbhagy, és... hát vele lakok... Eldugni meg nem tudom szegényt. És ráadásul, leül flörtölni meg beszélgetni... Így hogy fog belém szeretni bárki...Ha meg egyedül laknék akkor meg defektesnek tartanak... Pf!
2012. nov. 17. 23:42
 13/33 anonim ***** válasza:

Jah, már értem a kérdést.


Mindenféleképp az a jobb, ha egyedül él. Főleg akkor előnyös, ha este leoltódik a lámpa:)

2012. nov. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy lúzernek néznének azért, mert egyedül laksz. A tálalás a fontos! Itt a környék tele van 30-as független nőkkel, nagyon jó csajok, hozzá jó lakás, jó kocsi. Ők eléggé válogathatnak a pasik közt.


Nem fontos ilyen manager csajnak lenned hozzá, elég egy kis önbizalom. :)

2012. nov. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 Hole Hunter ***** válasza:
Ne haragudj meg, de tényleg defektes vagy. Féltékeny vagy az unokahúgod szépségére és szted emiatt vagy képtelen bepasizni?...na ne már! Ezek szerint azon töröd az "okos" kis fejed, hogy elküldöd a hugit? Gratulálok!...csóri hugi.
2012. nov. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Húgi nem csóri... Albérletben lakunk. Ő is fizet meg én is... Csak szétköltöznénk. Egyébként meg mindenféle arab menekülteket meg cigányokat hoz fel ide.... Úgyhogy tényleg elfogok költözni még ha úgy többe is kerül...
2012. nov. 17. 23:55
 17/33 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy defektesnek tartanának, mert egyedül élsz, sokan élnek egyedül. Szerintem előnyösebb is, mert ha megismerkedsz valakivel, akivel esetleg odáig juttok, hogy felmegy hozzád, nem kell alkalmazkodni senkihez, nem kell senkit kerülgetni, nyugodtan egyedül lehettek.
2012. nov. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Te jó ég, hugi ennyire csípi az egzotikus férfiakat? :S
2012. nov. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

"Egyébként meg mindenféle arab menekülteket meg cigányokat hoz fel ide"


Hát nagyon gyorsan szüntesd meg ezt az albérletet, mert ennek nem lesz túl jó vége, ha így halad tovább.

2012. nov. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Igen, unokahugid amolyan mindenevő lehet. Nem csoda, ha azonnal flörtölni kezd. De ez a mindenféle udvarló a normális pasikat elriasztja, vagy azt hiszik, te kavarsz velük.
2012. nov. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!