Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi bánat, vagy mi. Hogyan lehet átvészelni?

Figyelt kérdés

Úgy, hogy barátok tekintetében nem állok túl jól, magyarul sajnos már nincs egy sem, így a probléma kibeszélése, iszogatás és hasonlók kiesnek.

Koncentráljak a munkára/tanulásra, amennyire lehet?


Még nem voltam ilyen helyzetben... mindenesetre máskor nem viccelődök majd azzal, akinek ilyen gondja van.

23/F


2012. nov. 18. 08:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kemény dió egy szakítás, de próbáld meg úgy felfogni, hogy nem is volt olyan különleges a csaj. Hidd el ezer más nő van ezen a bolygón. Ne fordulj magadba, hanem foglald le magad. Miért nincsenek barátaid? Ilyenkor sokat számítanak.
2012. nov. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem a legegyszerűbben úgy ment, hogy tényleg minden kapcsolatot megszakítottam vele, sms-ek törlése, üzenetek törlése, minden egyéb ami csak hozzá kapcsolódott, hogy még csak véletlenül se tudjak nosztalgiázni meg ilyenek, s direkt megkértem hogy ne keressen (mert utána még beszélgetős viszonyban voltunk egy darabig), ha el akarjuk egymást felejteni. Én akkoriban a tanulásba menekültem, próbáltam lefoglalni magam ahogy csak tudtam.
2012. nov. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Arra koncentrálj,ami tereli a figyelmed,bár szerintem az sem a legjobb megoldás,h a munkába temetkezel!De ahogyan érzed!A lényeg az,h ne fordulj be,mert ha megtörténik utána nagyon nehéz lesz nyitnod majd egy új kapcsolat felé!
2012. nov. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A h*lye k*rva meg se érdemelt téged, nehogy már miatta keseregj. És nézz meg pár Big Bang Theory részt.
2012. nov. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4-es,neked se mostanában lesz barátnőd!!
2012. nov. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Már van és jól megvagyunk.
2012. nov. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát ha egy értelmi szinten vagytok akkor lehet!Gratulálok!! :)
2012. nov. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem én vagyok az, akinek nem esett le, hogy miért írtam, amit írtam. Nekem ez a módszer válik be leginkább szerelmi bánat idejére. Nagyon hatékony módszer, ha így állsz hozzá. Legalábbis számomra.
2012. nov. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy az egész az én hibámból történt. És ez most nem ilyen idealizálás, hanem csak tényszerűség. Én voltam vele a szemét, és végül én is szakítottam. Szóval azt nem tudom megtenni, hogy rossz tulajdonságokkal ruházom fel.

A kitörlős módszer viszont működhet, azt meg is csinálom.

2012. nov. 18. 09:19
 10/12 anonim ***** válasza:

Ezek szerint valami oka csak volt, hogy szemét voltál vele. Kár azon morfondírozni, hogy ha kedvesebb lettél volna vele,most minden másképp lenne!


Engedd el őt,hisz úgyis lesz majd jobb. Próbáld elfoglalni magad annyira, hogy ne legyen se időd,se eneriád agyalni!

2012. nov. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!