Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom elhanyagol, mi változh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom elhanyagol, mi változhatott? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Sokáig minden oké volt,egyszercsak elkezdett közömbös lenni irántam,persze mindig hangoztatja,hogy szeret,csak fáradt,amikor hazajön a melóból,és azért nincs energiája foglalkozni velem...de közben a számítógépes játékait nyomja ezerrel! Más nője biztos nincs,mert szinte minden lépéséről tudok...vagy lehet,hogy nagyon ügyesen csinálja a sumákságait? Kicsit furcsa...Ha meg nem dolgozik pár napig,akkor viszont iszik,és hülyén viselkedik,másnap pedig bocsánatot kér...most ebben mi a poén?Régen meg küzdött értem,hogy megszerezzen,és most megvan a trófea,akkor ennyi ?
2012. nov. 18. 19:14
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
P.Attila! Honnan tudod,hogy nem vicceltem? Köszi,amúgy rendes vagy!
2012. nov. 18. 19:33
 12/35 anonim ***** válasza:
P. Attila Rendőrnyomozó Menj ki a cigánysorra és ott emberkedj. Ne a normális embereket b.szogasd. Kötsög.
2012. nov. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
P.Attila! Keresgélj veszélyes bűnözőket,vagy talán FÉLSZ? ELKÍSÉRJELEK? Ha te azon élvezkedsz,hogy szerencsétlen embereket zaklatsz,akkor agyilag a béka segge alatt vagy!
2012. nov. 18. 19:40
 14/35 anonim ***** válasza:

19:32


Nem is laktok együtt? Nézd, megmondom őszintén nem sikerült rájönnöm, valami infó hiányzik még, hogy átlássam az egészet, de én azt tudom tanácsolni, hogy beszéld meg vele a gondodat. Kérdezd meg, ha "olyanja" van, hogy mi a baja?

Felnőtt emberek vagytok, próbáljátok meg megoldani ezt a gondot.

2012. nov. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
De,együtt élünk,csak sokszor ellentétes időszakban dolgozunk,ezért van,hogy esetenként ritkán találkozunk.Amúgy már sokszor kérdőre vontam,amikor furcsán viselkedett,de olyankor mindig a fáradtsággal érvelt!
2012. nov. 18. 19:48
 16/35 anonim ***** válasza:

Nincs a tudomásunkban cigánysor a környéken, de ellenőrizni fogjuk a kedvedért.

P. Attila

2012. nov. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
Nektek sokminden nincs a tudomásotokba, ellenőrizd majd azt is.
2012. nov. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Mx,ez a magyar kultúra,láthatod ! :)Szolgálunk és védünk...
2012. nov. 18. 19:54
 19/35 anonim ***** válasza:

19:48


Valamivel meg kellene lepned. Ha úgy állsz anyagilag, hívd el egy túrára, vagy valamilyen programot találj valamelyik hétvégén. Adj valamit te is neki, ne laposodjon el a kapcsolatotok amiatt, mert minden nap ugyanúgy telik munka után.

2012. nov. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
Inkább a százhalombattai sorozatgyilkos szabadon bocsájtását kellene megakadályozni 2020-ra kedves rendőr elvtársak,mert ugyebár ebben az országban minden veszélyes bűnöző egérutat nyer! Erre összpontosítsatok! A balástyai csávó még ráér,ő ha jól tudom később került be a kaptárba! Na,ennyi!
2012. nov. 18. 19:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!