Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek mi a velemenye a tavkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a velemenye a tavkapcsolatrol?

Figyelt kérdés

hat remelem olyanok is valaszolnak akik tavkapcsolatban vannak.

13/L


2012. nov. 18. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Olcsó!
2012. nov. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
eszt hogyerted? olcso...
2012. nov. 18. 19:53
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát gondolj bele találkoztok havi 1 max 2x.

Internet camera, max telefon néha, nincs közös kirándulás, nincsenek nagyon ajándékok, közös kis mozi meg kajálások, meg szórakozások...csak az ritka kb. havi 1 valami,

2012. nov. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én benne vagyok, 2 különböző országban élünk, légvonalban 150 km, 3 óra utazás.
2012. nov. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Semmiképp nem olcsó!


Lassan 1 éve, hogy Páromhoz 334 km-et utaztam, ami életem legjobb döntése volt! Én az olcsó helyett inkább a nehezet írnám. Legalábbis Páromnak az. Havonta találkozunk, van hogy pár napra, de volt hogy 2 hétre. Voltunk itt is és ott is. Az összes pénzem elköltöttem, mikor együtt voltunk, de félreértés ne essék, egyáltalán nem bánom, mert pénzzel nem vásárolható meg az az idő, amit együtt töltünk, most ne gondolj hatalmas összegekre (bár kinek mi a fatalmas összeg), de azért nem aprót vittem magammal.

Most az összeköltözés a terv, bár kicsit nehezen megy egyenlőre.

2012. nov. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én már voltam,össze is költöztünk.Tudod ha valaki szereti a másikat,akkor ki bírják.Ami rosz benne,hogy ritkán találkoztok,de akkor legalább értékelitek az eggyütt töltött időt.
2012. nov. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hat koszonom a valaszokat.En is jelenleg tavkapcsolatban vagyok a fiumal.Meg soha eletemben nem talakosztam vele, nem lattam cameran seh.. deh nagyonsokat beszelunk.Es lehet masok ezert hulyenek tartanak deh en szeretem ot, megigertuk egymasnak,hogy kibirjuk aztaz 4-5 evet.. es oszejovunk.. megcsak tavkapcsolat deh ha elege szeresuk egymast kibirjuk azta 4-5 evet ish..:D
2012. nov. 18. 20:25
 8/10 anonim ***** válasza:

Kicsit finomíts az írásodon, hanyagold a sok felesleges "H"-betűt. Tudom, hogy ezt menőnek vagy cukinak vagy minek tartjátok, de hidd el nem az. Nekem (szerintem még jópár embernek) kicsit idegesítő. Jobban értékelik, ha helyesen írsz, minthogy mindenhová "H"-betűket írsz, ahová csak befér...


4-5 évet biztos nem fogtok várni egymásra, nagyon fiatalok vagytok még ahhoz. Nem ismerlek sem téged, sem a srácot, de nagyon kicsi az esélye, hogy ennyit várjatok.

2012. nov. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
waste of time
2012. nov. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hat szerintetek akkor nagyabol milesz?
2012. nov. 19. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!