Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Erről kinek mi a véleménye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel találkoztunk egy párszor, nekem nagyon megtetszett, szerelmes vagyok belé, viszont ő nem tudta eldönteni, hogy mit is akar tőlem. Végül azt mondta, hogy akkor járjunk, de megmondta, hogy ő még nem tud szerelmes lenni belém, de szeret. Amikor csak lehetőség van rá találkozunk, beszélünk, azt mondja, hogy hiányzom neki stb. Ez normális, hogy nem szerelmes, viszont kapcsolatban vagyunk?
2012. nov. 6. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Hät normälisnak normälis. En is hamrabb esem szerelembe, mint a barätnöim ältalaban.

Azt tudom tanacsolni, hogy hodisd meg es akkor egalban lesztek, mert ö is beled fog esni es akkor nem kell tartanod ettöl

Talalj ki valami cukit, edeset, ferfiasat, tudod amitöl a lanyok elolvadnak. Vagy valami figyelmes ajandek, amit egyszer csak megemlitett, hogy meg sosem kapott.

A nök az ilyenektöl esnek a ferfiakba.

2012. nov. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ASOT ***** válasza:
Nem mindenhol kötelező a szerelem, anélkül is lehet nagyon szeretni a másikat és a nélkül is lehet nagyon fontos nekünk a másik. (szerintem)
2012. nov. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normalis. Vagy lesz szerelem, vagy nem. Nem mindenki esik hanyatt a masiktol par nap utan, hagyj neki idot, hogy kialakulhasson valami.
2012. nov. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek, egy kicsit megnyugodtam :)
2012. nov. 6. 10:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nem nyugodnék meg a hejedben. Az a legtökéletesebb, ha szerelem első látásra van szerintem. Akkor kíván a nő csak igazán. EZ az ilyen útközben, időközben jöttem rá hogy szeretem sztorik azok amig ahogy kezdődnek ,úgy is érnek végett zömében szerintem, aztán majd időközben rájön,hogy nem is annyira vonzódik hozzád, csak hinni akart benne, meg épp nem volt senki más potenciális partner.

Én legalábbis sose járnék olyan nővel, akiért nem vagyok megőrülve első pillanattól, csak azért írom, mert tudom, hogy az ilyen pótlék emberkék nem húznák sokáig. Ha megjönne az a lángoló első pillantásos szerelem, akkor egyszerűen muszáy volna kivágni szerencsétlent, mert ugye nem akarom olyan mellett leélni az életemet, akihez annyira nem vonzódom mint kéne, barát meg nyilván nem szerető kvalitás. Hálából meg nem kell senki mellett tengődni. EZek ilyen dolgok. Tehát én nem lennék azért annyira nyugodt a helyedben. Nem vagy te annyira nyeregbe, bár lehet. Majd látod.

2012. nov. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hidd el, teljesen normalis, ne porogj ezen feleslegesen. Es ne is surgesd, idovel ugyis kiderul, hogy mi a hanyas :)
2012. nov. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az tenyleg teny hogy nem kell aggodni erte, de abban is igazuk van a hozzaszoloknak, hogy mielöbb cselekdni kell, mert az idö az penz, a penz meg pina :D

Tenyleg... Törekedj arra hogy beled essen.

Ne varakozz..

2012. nov. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!