Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tud lenni egy jó nő egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tud lenni egy jó nő egy szerencsétlen kockával?

Figyelt kérdés
Van egy nő oda vagyok érte ,de nagyon sok pasi haverom csapja neki a szelet, de ő már 4 éve egy szerintem szerencsétlen pasival van, egy ilyen igaz duci szemüveges kocka. Hiába próbálkozok, próbálkozunk egyszerűen semmi esélyünk nincs simán visszautasítja a legjobb pasikat is
2012. nov. 18. 19:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ja és egy féreg vagy és a barátaid is amiért más barátnőjére pályáznak.
2012. nov. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
52%
Hogy tud egy jó srác egy szerencsétlen kocka lánnyal lenni?:D Én sem értem, de ez van:D This is love:D
2012. nov. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Hogy lehet szerencsétlen kocka ha olyan csaja van akinek a legjobb pasik kínálkoznak és így is őt tartja?

A másik lehetőség meg lehet, hogy ti is vesztesek vagytok, erre nem gondoltál?

2012. nov. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szóval a "szerencsétlen kockának" jó csaj a barátnője, aki ráadásul szereti is és nem hagyja el.

Ki is itt a szerencsétlen szánalomhegy? Az, akinek van egy szerető barátnője, vagy az, aki irígykedik rá?

2012. nov. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mi van hülyegyerek? Azt hiszed, hogy jobb vagy a másiknál? Így jártál.
2012. nov. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Jogos a 14-es kérdése. Ki is akkor a szerencsétlen? A kérdés olyan, mint amikor a csajok irogatják, hogy a pasi egy dagadt, ocsmány, ribanccal jött össze és nem velük. Az ilyen idióták azt hiszik, hogy a külsejükkel mindent elérhetnek és kb. ennyit kell nyújtani egy kapcsolatban. Hát nagyon nem. Ez a kérdés feldobta a napomat. Jó látni, hogy az ilyen gyökerek pofára esnek, de túl hülyék, hogy felfogják az okát.

Van egy kreatív javaslatom. Szerintem b.sszátok meg egymást a haverjaitokkal.

2012. nov. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!