Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Internetes kapcsolat? .1,2 ev...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes kapcsolat? .1,2 ev ismeretseg utan (internetes) utaznatok tobb szaz kilometert, h talalkozzatok Vele?

Figyelt kérdés
Mukodhet az ilyen kapcsolat...olyan sokan belevagnak, en biztos nem mernem, de azert kivancsi vagyok a velemenyekre, tapasztalatokra.
2012. nov. 18. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Annyi idő túl sok. Szerintem maximum 1 hónap amit be lehet vállalni anélkül, hogy látnád is. De én nem beszélnék kapcsolatról mindaddig, míg két ember nem is találkozott.
2012. nov. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazad van, nekem is ez a velemenyem, de azert mar hallottam ellenpeldat.
2012. nov. 18. 20:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Két év az azért sok, mert a neten lehet hü lyíteni, becsapni az embereket. Mi van, ha két évig hülyített, és most is azt teszi?

Biztosan nem tudhatod, hogy kivel tartottad a kapcsolatot eddig. Neked nem volt igényed eddig a talira? Most rezeg a léc.

2012. nov. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nalam ez egyeltalan nem tema...mar reg letettem rola...de jo lenne olyanokrol olvasni akiknek osszejott.
2012. nov. 18. 20:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem összejött. Igaz, pár hónap után találkoztunk, de csak egy év után lett belőle kapcsolat. Majdnem 3 évig tartott.
2012. nov. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ezt jo tudni:)
2012. nov. 18. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!