Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Volt olyan egy éjszakás kalandotok amit utólag megbántatok?

Figyelt kérdés

Ha volt akkor miért? Nem volt jó az ágyban vagy utána rád akaszkodott, többet akart stb?


ui.: A kérdés egyedülálló pasikhoz szól, nem olyanokhoz akik azért bánták meg mert megcsalták a barátnőjüket..


2012. nov. 19. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
nem volt egy sem, mivel nem szoktam egy éjszakás kalandokba belemenni :)
2012. nov. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a rettenetesen (a kérdés szempontjából) értelmes választ.
2012. nov. 19. 15:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem bántam meg eggyiket sem. Általában olyanat szoktam megfektetni akik megérik az utána lévő akármilyen hercehurcát. Gyakran előfordul hogy utána töbebt akarnak stb, de ezeket lehet kezelni, és ez kevés ahhoz hogy megbánjak egy jó numerát.
2012. nov. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Külső alapján azt azért nehéz megmondani (vagyis nem lehet) hogy ki a jó az ágyban és ki "béna".
2012. nov. 19. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!