Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mentálisan csal a barátom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mentálisan csal a barátom. Semmi értelme a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

amúgy teljesen hűséges, viszont sajnos minden pillanatban látom mire gondol szexuálisan egy másik csajjal :(

nagyon fáj lelkileg, de nem vethetem rá, mert úgy is letagadja.

példák:

pénztárnál az előtte levő csaj mögé áll olyan szorosan, hogy az már intim testközelség,(10 centi a csajtól) mindezt amíg én épp ruhákat nézegetek

bámulja mostohaanyám fenekét, uncsi tesóm melleit

ismerkedik, szemez, de mindezt úgy, hogy ne hozhassak ellene fel semmit, ő csak udvarias alapon

nem rázza le egyértelműen ha nyomulnak rá, hanem beszélget tovább a semmiről

a macskanő c. filmet nézve, állt neki a macskanőre..

elmentünk egy hostess mellett, erre mondja, hogy azon gondolkodik, ha szép csajt lát, nem is tudja mivel kellene megszólítani, ha ismerkedni szeretne (mindezt nekem a bnőjének mondja...)

stb.


szóval akárhova megyünk, látni(habár a naívak nem vennék rajta észre), hogy szinte minden nő izgatja a fantáziáját :(

ezért soha nem tudok mellette nyugodt, kiegyensúlyozott lenni, de ő alapból ilyen típus szerintem.

vagy mellé nem én, hanem inkább egy naivabb csaj való, aki semmit nem lát?


2012. nov. 19. 17:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,de te vagy a leghibásabb,mert hagyod hogy kiabáljon veled,megalázzon,aztán feljössz ide nekünk sírni,

hogy ez neked mennyire rossz,mennyire fáj.....

Tudom hogy nem te vagy az egyetlen ilyen lány,de ti szeretek

szenvedni?

Vagy én nem tudom,komolyan.

2012. nov. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
nem sírni jöttem fel, én tenni akarok már valamit és nem tudom még, hogy csak az, hogy szakítok, csak ez a megoldás létezik e. vagy van értelme a kapcsolatnak?
2012. nov. 19. 18:37
 13/19 anonim ***** válasza:

Látod,pont ezért mondom rád,hogy egy buta lány vagy,

és szerintem nem több 18-nál.


Mert szerinted az normális,hogy téged azonnal lekiabál,de neki mindent szabad.

Ez egy egyenlő kapcsolat?

uncsi tesód melleit,mostohát fenekét bámulja,te viszont férfira rá sem nézhetsz

ne mond már tényleg hogy ennyire tudatlan vagy,mert beleverem a fejemet a laptop képernyőjébe!

2012. nov. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
ok megvilágosodtam, hagyd szegény laptopot :)
2012. nov. 19. 19:11
 15/19 anonim ***** válasza:

Volt nekem egy féltékeny feleségem. Nem tudta elviselni, ha a vonzalmat látta rajtam egy lány irányt, vagy azt látta, hogy engem kedvel egy lány. Vonzalom alatt itt csak baráti viszonyra gondolok.

Gond volt, hogy mosolygok, ha XY-nal beszélek. Nemhogy megbámulnom, de ránéznem sem volt szabad más nőre. Ez nem volt megoldható.

Elváltunk és élveztem a szabadságot. Aztán találtam egy olyan lányt, aki hasonlóan népszerű a férfiak körében, mint én a nőknél. Mindketten tudjuk, hogy jóleső dolog a másik nemnél a siker. Ha valaki "nyomul rám", akkor beszélgetek vele és a helyzettől függően vagy elmondom, hogy van valakim, vagy be is mutatom neki.

Én megszólítom a hostesseket. :) És ugyanúgy elmesélem, mint ahogy a barátnőm is elmeséli, hogy pl. a metrón fel akarták szedni.

Nem azért mondjuk el ezeket egymásnak, hogy féltékennyé tegyük a másikat vagy a másik fölé helyezzük magunkat! Megtörténik és elmeséljük, ennyi.


Jobb pasinak tartod őt, mint amilyen jó nőnek tartod magadat?

2012. nov. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

nem. valahol egyezünk, viszont az én önbizalmam mellette mélyrepülésben van.

ha én ha ilyeneket mesélnék magamról neki, bele is őrülne.

2012. nov. 19. 19:53
 17/19 anonim ***** válasza:

hagyd el,had koppanjon egy kicsit

azt hiszi,hogy melletted mindent megtehet

ártatlanul kezdődik,aztán már tovább lép,próbálgatja h mit tűrsz el neki

2012. nov. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
mielőtt elhagyod, kérlek te is csináld meg ugyanezeket vele, és írd le a tapasztalataid :)
2012. nov. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ha zuhan mellette az önbizalmad, akkor nem vagytok egyhoz valók.
2012. nov. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!