Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek találni valahol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek találni valahol a neten normális társkereső oldalt?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy sokféle társkereső oldal létezik a neten,és egy kettőről az a véleményem,hogy inkább sextársat keresnek.42 éves nő vagyok,kicsit gátlásos,legalábbis eleinte.Melyik oldalt nézegessem szerintetek,ahol találok 40-45 éves pasit,aki VALÓBAN komoly kapcsolatra vágyik.Loveboxról,Habostortáról nincs jó véleményem.
2010. márc. 4. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
írhatnál 21 vagyok:)
2010. márc. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
de vagyok olyan jó mint egy 45 éves,de komolyan és nem is vagyok olyan löttyedt!
2010. márc. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ajánlhatunk más oldalakat, de nem attól függ.

Mindegyik oldalon vannak normálisabb és hülyébb férfiak.

Te valószínű azokon az oldalakon az utóbbi csoporttal találkoztál.

Ehhez szerencse kell.

De sokan vannak akik komoly kapcsolatra vágynak, csak próbálkoznod kell.

Valamelyik férfinál tuti bejön ez az elvárásod.

2010. márc. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!