Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal ma összevesztünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal ma összevesztünk msnen. Bővebben lent. Micsináljak?

Figyelt kérdés
Engem kinevetett egy kis dologért erre volt már példa és én ezért ideges lettem és 5 percre letiltottem.aztán mondta hogy elege van állandoan veszekszünk egyszer azt irta h szeret aztán meg nemtudja mit érez a legjobb haverja akivel énis joba vagyok meg rábeszéli h szakítsunk mert aasszem tetszem neki végül pasim aztmondta szünet aminek sztem nincs sok értelme..Szerintetek micsi?
2009. aug. 15. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:

"mondta hogy elege van"


Akkor mi itt a kérdés?


Megmondta: ennyi volt.

Nem?

De.

Mit akarsz még tőle.

Vége!

2009. aug. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

de azt mondta szünet az még nem azt jelenti szerintem hogy vége és Én szeretem őt és szerintem ő is szeret egyik naprol a másikra nemfog kiszeretni belőlem...

megprobálok vele beszélni hogy találkozzunk....meg hogy ne hallgasson haverjára mert csak azt akarja h szakítsunk..

2009. aug. 15. 21:20
 3/7 anonim válasza:
ne hagyd ennyiben a dolgot..az első válaszoló túl könnyen gondolja. Nem ilyen könnyű a felejtés..inkább harcolj,hátha sikerülni fog..Jó nekemis rossz lenne ha letiltana a barátom msnröl..akárcsak 5percre is..de beszéljétek meg mi jó és mi nem..
2009. aug. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Msnen mi is mindig veszekedünk a barátommal, élőbe meg csak nagyon ritkán, szóval ilyen szempontból nagyon csicska ez az msn. Ha tehetitek inkább csak találkozzatok, és ezt mindenféleképpen beszéljétek meg. Kérdezd meg azt is, hogyha mindketten változtattok, akkor meg akarja e próbálni még egyszer...
2009. aug. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és nemhagyom az biztos mert én szeretem és bizom benne hogy ő is
2009. aug. 15. 22:02
 6/7 anonim ***** válasza:
az msn-en nem tudod úgy kifejezni magad, mint élőben. Sztem kérd meg, hogy talizzatok s beszéljétek meg. Vagy ha nem lehetséges legalább telefonon.
2009. aug. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen szerintem is de ha rajtam mulik hétfőn talizni fogunk megbeszélem vele és remélem ő is beleegyezik
2009. aug. 15. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!