Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van félnivalóm ez a lány miatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van félnivalóm ez a lány miatt?

Figyelt kérdés

A baráti társaságunkba bekerült egy új lány, mert az egyik srácnak ő lett a barátnője. Ez már több, mint egy hónapja volt, hogy elkezdett mindenhova velünk járni, és odavan érte mindenki, ez vitathatatlan. Mert milyen jó fej, milyen vicces, milyen jó dolgokat szeret, milyen jót lehet vele dumálni meg hülyülni... a barátomtól azóta folyton ezt hallom és megőrülök ettől! Nem vagyok egy vészesen féltékeny típus, de most már bevallom féltékeny vagyok erre a lányra! És természetesen nagyon szép is, bár legalább még ezt nem emelte ki nekem a barátom.

Most mi legyen? A csaj úgyse fog eltűnni a baráti körből, mert már lassan ő a középpontja az egésznek, és mindenki hívja mindenhova. Hogy barátkozzak meg ezzel a helyzettel? Nagyon gáz lenne, ha felhoznám a barátomnak, hogy ne dicsérje már ennyire és ne foglalkozzon vele?

21/L


2012. nov. 19. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
igen, gáz lenne. de te is lehetsz a hibás, erre nem gondoltál még? mindenkinek bejön a lány viselkedése, csak neked nem
2012. nov. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez mindig így van, mikor bekerül egy új lány a társaságba. szerintem szólj a barátodnak hogy legalább előtted ne dícsérje mert rosszul esik. de hidd el minden csoda 3napig tart. nem lesz ez így örökké. fogadd el a lányt, legyél vele jóba és kész.
2012. nov. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

sz.rjál bele.

a barátod veled van, téged szeret. mi kell még?

2012. nov. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki hogy zavar mikor mindig róla beszél. Ha normális megérti... Te meg barátkozz össze a lánnyal bármennyire is ellenszenvesnem gondoltad... Lehet még barátnők is lehettek
2012. nov. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!