Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy füves nem képes komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy füves nem képes komoly kapcsolatba belemenni? Érzéketlenebbé válnak a füvesek az átlagembernél?

Figyelt kérdés
baratom a napokban szakitott velem,nincs indoka miért,nem csalt meg ezt 100%ra tudom.bar csak egy honapja jartunk még de semmi probléma nem akadt köztünk,minden tökéletes volt szerinte is,sztem is.Ezenkivül tudni kell rola hogy kb 2naponta szokott füvezni,bar ezt elölem titkolta mert tudta hogy kidobtam volna emiatt,lehet-e ez kapcsolatban a szakitassal?
2007. szept. 1. 13:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
azok akik füveznek/dogoznak nem érdemlik meg a szeretetet. lehet kemény vagyok, de azzal tönkreteszik magukat, és a körülöttük lévőket is. ugyhogy jobb nem összejönni olyanokkal. Inkább felejcsd el. ha szakit ok nélkül akkor hagyd a kapcsolatot, mert akkor annyit is ér neki. nem fognak másokkal törődni csak magukkal. azt irod, hogy 2 naponta, akkor az csak a kezdet. lécci felejcsd el. van kismillió normális srác a világon, nem pont egy drogos mellett leszel boldog...
2007. szept. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
CSATLAKOZOM ÉN IS ÉS MÉG ANNYIT FŰZNÉK HOZZÁ,HOGY MOST MÉG CSAK FÜVEZETT DE KITUDJA,HOGY PÁR HÓNAP VAGY ÉV UTÁN MÁR MIT FOG HASZNÁLNI
2007. szept. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy kicsit el vagytok tévedve.

Nem hiszem hogy a füvezésnek köze lenne a szakitásotokhoz. Maximum csak akkor ha te gátoltad ebben. Ha igazán szereted és szeretnél vele lenni, tekinsd őt úgy mint egy kihivást és probáld meg kontrolálni őt abban amit csinál, vagy leszoktatni de csak finoman...

Ha nem érdekel, akkor inkább hagyd és tényleg felejsd el..

2007. szept. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A harmadik válaszolónak adok igazat! Ha szeretd legyél türelmes vele. Ezt csak Te tudod eldönteni, hogy mit érzel iránta. De a szakításnak nincs köze a füvezéshez!
2007. szept. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
77%

SZIA!


SZERINTEM NE SAJNÁLD EZT A KAPCSOLATOT.Nem itélem el azokat akik élnek a fűvel,az ő életük,azt csinál mindenki amit akar.Az én volt barátom is füvezett,,aztán meló után egyre sűrűbben voltak otthoni banzájok,mire hazajöttem a munkából ők már ott nevetgéltek,2 szót nem lehetett az exemmel válltani.Utána jött a hétvégi bogyó stb.Nekem meg nincs erre szükségem és szerintem neked sem.Miattad nem fogja abbahagyni,mert neki ez egy életforma,amitől igy teljes az élete.Keress magadnak mást,mig nem késő..

2007. szept. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Akik ezt mondják, h a FŰ tönkre teheti a kapcsolatot az hülye!!! Én első személyből szólhatok... Az meg már nem füves akinek az miatt megy tönkre a kapcsolata, HANEM FÜGGŐ!!!
2007. szept. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszolónak van igaza, nekem is van személy példám. Volt egy olyan barátom aki szívott,én nem és szakítottunk mert eltérőek voltunk nagyon. Később összejöttem egy sráccal akivel együtt szoktunk, ha vmelyikünk épp nem akkor sincs semmi bajunk egymással. És ha akarod tudni, sokkal érzékibb és szenvedélysebb lehet a szex ezzel együtt, és nem vagyok már kislány (20 vok), ez egyátalán nem ettől függ ;) Ne a fűre fogdd, lásd be, hogy hülyék voltatok,ennyi :D
2008. nov. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
kedves 1. válaszoló. ha nem érdemlik meg a drogosok a szeretetet, akkor édesanyád sem érdemli meg, mert reggelenze kávézik. a káávi és drog. mielött egy fogalommal dobálózol, tudakold meg, hogy mit jelent...... okoska....
2009. jún. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom! Nem vagytok normálisak!


nekem 3 éve van egy gyönyörű barátnőm,de még egyetemista vagyok, mellette maszekolok(programtervezés).


Én nem berúgni járok, hanem hétvégente a barátaimmal eltekerünk egy spanglit. és akkor mivan? Elszívjuk, viccelődünk egy keveset, dumálunk. Ennyi. Nem tett bennem káros hatást, jobban fog az agyam az átlagnál, és ha hiszitek, ha nem, sokkal több ötletem és inspirációm van ennek hatására.


Ennyit erről. nem kéne lenézni azt, aki egy hónapban 3-4x cigizik egyet. Mellesleg regálhetnék nektek erről, mi a károsabb. Az ital, vagy a fű. Nézzetek utánna...

2010. aug. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
"azok akik füveznek/dogoznak nem érdemlik meg a szeretetet." - Drága első hozzászóló! Ne legyél már ennyire primitív tuskó. Szeretet mindenki érdemel,te hülye. Emberből vagyunk. Légy szíves,még ilyen értelmetlen hülyeséget! Köszi!
2010. dec. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!