Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy füves nem képes komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy füves nem képes komoly kapcsolatba belemenni? Érzéketlenebbé válnak a füvesek az átlagembernél?

Figyelt kérdés
baratom a napokban szakitott velem,nincs indoka miért,nem csalt meg ezt 100%ra tudom.bar csak egy honapja jartunk még de semmi probléma nem akadt köztünk,minden tökéletes volt szerinte is,sztem is.Ezenkivül tudni kell rola hogy kb 2naponta szokott füvezni,bar ezt elölem titkolta mert tudta hogy kidobtam volna emiatt,lehet-e ez kapcsolatban a szakitassal?
2007. szept. 1. 13:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom. Bár én alapból érzékeny vagyok, de a fűtől annyira "túlérzékeny" lettem, hogy kimentem a vízből a darazsat is. :)
2011. aug. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően az elsőnek van igaza, a többiek pedig vagy "füvesek", csak talán még ők se tudják magukról, vagy fogalmuk sincs a témáról. Egyszer majd ők is felébrednek a kábulatból, kívánom nekik, hogy ne legyen túl késő. (Tapasztalat). A lényeg nagyon egyszerű: akinek nincsenek mentális problémái, rendben van az önértékelése, az miért használna rendszeresen kábítószert? Ha mégis rendszeresen használ, akkor az előzőekkel valami gond van.
2012. aug. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
100%

sok retardált... az első válaszoló főként ! hogy lehet valaki ekkora retardált paraszt ?

én igenis gyakran szoktam szívni... sőt ha tehetem abarátnőmmel szívok és jólérezzük magunkat

tévézünk nevetünk zenéket hallgatünk és elvagyunk... nem megyünk az utcára embert ölni


ja és h érzéketlenebbé válnak-e ?

én régen annyira utáltam a macskákat h a környék összes macskáját agyonlőttem légpuskával

amióta "cigizek" imádom a macskákat és már van 2 kiscicám :)

mindenki vonja le a tanulságot

2012. okt. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%
Nekem is hasonlò a problémàm és sürgős segìtségre lenne szükségem. 2éva vagyok együtt a pàrommal. Mielott összejöttünk letette, hogy megszerezzen. Màsfél évig nem volt baj. Félève ùjrakezdte. Ha tép megzavarodik. Bizonytalan lesz és tanàcstalan. Az èrzelmei hullàmoznak ha nincs meg az a bizonyos betevo. Közli, hogy memszeret ès eljagy majd terden csùszva kér bocsànatot és könyörög h soha ne hagyjam el. Màsnap megint bunko. Ennek a viselkedésnek nem akarom kitenni magam éveken keresztül vagy egy életen àt. Szeretem őt. Segìteij szeretném ha visszatérne önmagàhoz... Olyan dolgokat mondd es tesz amit maskor soha. Kèrlek segìtsetek. A turelem itt nem elèg mert tönkreteszi őt a viselkedessel meg mindenkit maga korul. Nem akarom magara hagymi.
2014. máj. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%
Elnèzést a hibàkèrt. Telefonròl tudtam csak ìrni.
2014. máj. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Függővel soha!
2020. okt. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!