Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennek van valami jelentősége?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek van valami jelentősége? Jelez valamit esetleg?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a volt barátnőmmel már 3 hónapja nem tartom a kapcsolatot még haveri szinten sem már. Kb. 8 hónapja vagyunk külön és tavaly ilyenkor jöttünk össze. Viszont kb. 1 hete már több alkalommal is vele álmodtam és a régi közös zenéinket hallgatom többet gondolok rá mint múltkorában. Ez lehet valami jel? Megpróbáljam keresni esetleg? Kivi vagyok már rá, hogy mizujs van vele, csak legutóbb szemét módon szivatott és megalázott párszor!!! És ezt nem tudtam elfelejteni neki, de ettől függetlenül még együtt jártunk az az idő szép volt.
2009. aug. 15. 23:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Hagyd a francba! Nem fogod őt érdekeli, ha szemét módon szivatott!

Hidd el az ilyen dolgokat jobb nem felmelegíteni!

2009. aug. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fölösleges rajta rágódnod, lehet megint megszívatna Hagy a fenébe !
2009. aug. 16. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
felmelegítve tényleg csak a töltött káposzta jó, tapasztalat
2009. aug. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!