Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kiszemeltem szerintem már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kiszemeltem szerintem már azt is elfelejtette, hogy létezem, de nem tudok másra gondolni csak rá. Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Egy fél éve megismerkedtem ezzel a sráccal, és megismerkedésünkkor többször meg is csókolt. Aztán nem keresett többé, pedig úgytünt tetszem neki. Én párszor kerestem, egy keveset dumáltunk de ennyi. Azóta majdnem fél év telt el, igaz most tudomásom szerint barátnője is van, akivel egyszer szakitanak máskor meg békülnek.

Külsőleg és amennyire megismertem belsőleg is számomra ő a tökéletes pasi, és azt hiszem találnánk is. Irjak neki néha, hogy legalább ismerkedjünk? Vagy miután szakit a barátnőjével finoman vezessem rá hogy tetszik nekem? Hogyan csináljam? És mi van ha azért nem keresett mert nem tetszek neki. Akkor csak kinevetne amiért irkálok neki összevissza. Segitség mit csináljak? Megőrülök. 18-L


2012. nov. 15. 22:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

"és megismerkedésünkkor többször meg is csókolt." Ez de igénytelen így. Egy találkozás után? Ejha.


Egy este után tudod, hogy ő a tökéletes. Aztán fél évig hagyod a fenébe. Ráadásul még nője is van.


És mindemellett vagy 18 éves.


Kicsit nagyon nem reális ez az egész sztori...

2012. nov. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Arra még nem gondoltál,hogy mikor veled "csókolózott" is volt neki más,vagy épp a mostani lány csak akkor is szakítottak? Szerintem felejtsd el,hogy a kérdésre is válaszoljak!
2012. nov. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Igen engedtem, hogy megcsókoljon mert első pillanattól beleszerettem. Aztán az este folyamán rengeteget beszéltünk s megtörtént.

És igen, fél évig hagytam, mert nem akarok olyan kis fruska lenni, aki rátapad és minden nap irkál neki. De ha nem irok tényleg elveszitem. Kérlek segitsetek. Mit tegyek?

2012. nov. 15. 22:25
 4/13 anonim ***** válasza:
és válaszolgat?
2012. nov. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
akkor amikor irtam mindig válasozlt. igaz, nem volt bőbeszédű, de azt mondta azért mert élőben jobban tud beszélni. Aztán már annyiszor irtam rá, hogy szégyelltem lassan magam mert lány létemre nem nekem kellene irnom neki, ezért hagytam és nem irtam többé. Most már azt sem tudom, hogyan irhatnék rá. "Szia. tudod én vagyok az a dilis tyúk aki fél évvel ezelőtt irogatott neked. Hogy vagy?"
2012. nov. 15. 22:36
 6/13 anonim ***** válasza:

Na jó én még nem kaptam választ,ezért megkérdezem még egyszer!

"Arra még nem gondoltál,hogy mikor veled "csókolózott" is volt neki más,vagy épp a mostani lány csak akkor is szakítottak?"

2012. nov. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Akkor megkérdeztem tőle, mármint mielőtt csókolóztunk volna és azt mondta nincs senkije.
2012. nov. 15. 22:48
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen,de ezt írtad: "igaz most tudomásom szerint barátnője is van, akivel egyszer szakitanak máskor meg békülnek" az nem lehet,hogy mikor téged megismert is külön voltak és ezért mondta,hogy nincs senkije!?
2012. nov. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ezt tényleg nem tudom. De miért ennyire fontos ez?

Lehet hogy kihasznált, lehet hogy nem.

De most szeretném még jobban megismerni csak nem tudom hogyan csináljam.

2012. nov. 15. 23:07
 10/13 anonim ***** válasza:
Mert,ha akkor "kihasznált",ahogy te is írtad,akkor máskor is megteszi!Én azt mondom hagyd!Keress mást!
2012. nov. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!