Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek az ilyesfajt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az ilyesfajta párkapcsolatokról?

Figyelt kérdés
Főleg tinédzserekre jellemző, hogy 4x, 5x szakítanak, majd újra összejönnek. Max 3 hétig járnak, utána max 2 hét után kibékülnek. A pláne, amikor facebookon egyik nap utálatos üzeneteket írnak ki, másnap pedig hogy mennyire szeretik a másikat. Én nem hiszem, hogy mély érzelmek ilyen gyorsan tudnának változni. Én is tini vagyok, de ezt valahogy nem tudom megérteni... Nektek mi a véleményetek erről? A kapcsolatban szereplő emberekről? A válaszokat előre is köszi.
2012. júl. 31. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Szánalmasak.Ennyi a véleményem róluk.
2012. júl. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen éretlenek a komoly érzelmekhez. Amikor összeveszem a barátommal én is hajlamos vagyok egész nap fészbukon lógni és követni a dolgait, de nem szoktam kiírogatni amit érzek mert ez a magánügyem, akinek el akarom mondani annak elmondom négyszemközt. néha elgondolkozom, mennyire árt a kapcsolatoknak ez a fészbuk-dolog..mert régen amikor még csak leveleztek az emberek, volt hogy napokig nem álltak kapcsolatban egymással, így nem mentek egymás agyára..most meg éjjel-nappal megy a csetelés és szerintem ez mindenkit kikészít:(
2012. júl. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Főleg tinikre jellemző, igazad van, de sajnos idősebbek is csinálják ezt a se veled se nélküled dolgot. Jól mondták előttem, éretlenek az ilyenek. De tiniként sem értettem nagyon.
2012. aug. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, egyetértek veletek :).
2012. aug. 2. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!