Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » AZ baj ha a lány magasabb nálam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dezso369 kérdése:

AZ baj ha a lány magasabb nálam?

Figyelt kérdés
ot nem zavarja azt mondta, nagyon jól megvagyunk,kb,10 cm-el magasabb ,azt mondták a lánynak biztonságban kell magát érznie a fiu mellett,bár alacsony(155-7cm) vagyok de eros,és izmos mivel még mielott megismertem volna 3 honapot tornáztam,(megérte)sokszor megvédtem,pl.mikor egy fiu zaklatta megvertem a fiut. mit gondoltok mukodhet a dolog?
2012. nov. 21. 19:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%

Miért lenne baj?Hol van az leírva,hogy a fiúnak kell magasabbnak lenni?

De látom téged zavar

2012. nov. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
igen,mert ha meglátom magunkat egy tukorbe olyan rosszul érzem magam,már mondtam neki .o nevetett egy jot és azt mondta nem ez szamit.láttam ,már hogy csaten kérdezte egy ismerose hogy ki volt az a fiu, o azt monda hogy valaki erre a barotnoje azt irta hogy olyan kis torpe,bár o kiállt mellettem szarul éreztem magam,bár kezdem elfogadni
2012. nov. 21. 19:59
 3/15 A kérdező kommentje:
idosebb vagyok nála
2012. nov. 21. 20:05
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem az agyi kapacitásod alacsonysága jobban zavarhatja.
2012. nov. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
mibol gondolod aranyom,ha a halyesirasombol most vettem uj billentyuzetet azert nem tudok helyesen irni mert kis betuk vannak rajta,amugy szerintem sokkal ,kulturáltabbb okosabb vagyok náld mert én inkább hasznos válszokat adok mint hogy kifikazok másokat,tiszta 5-os tanuló vagyok(részben) ugyhogy inkább hasznos válaszokat szeretnék,tisztelet a kivételnek
2012. nov. 21. 20:13
 6/15 anonim ***** válasza:

Az új billentyűzet nem igazán kifogás a helytelen írásra, a néhol érthetetlen, kusza fogalmazásra meg még inkább nem.


Pl. "mikor egy fiu zaklatta megvertem a fiut" gratulálok, tényleg nagyon kulturált és intelligens lehetsz. Ezt nyilván bizonyítja az hogy 5-ös tanuló vagy, aminek semmi köze hozzá, de mindegy.


Amúgy meg ha itt valaki azt mondja hogy baj hogy magasabb akkor mit csinálsz? És ha azt hogy nem baj? Gondolkozz már mielőtt kérdezel..

2012. nov. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
igazad van a helytelen fogalmazásra nem kifogás de azt tenyleg nem kellet volna azt a verekedoset beírnom mert az leginkább szemelyes ugyek miatt volt mert mostanság elég nehéz az éltem,Pl. képzeld el mikor kicsi vagy anyud bead a gyerekothonba,,, ilyeneket vágott a fejemhez holott én csak azt kértem hagyja békén a lányt.mikor meglokott azt mondtam hagyjon békén mert ismerem az ilyen embereket mint te erre azt mondta hogy a saját anyádat nem ismered ,és elkapódott az agyam,,,,,,,,,,és ha valaki azt irja hogy gáz vagy nem gáz akkor elfogadom az értelmes válaszát,,,azert kérdeztem mert kiváncsi vagyok néhány ember válszára (bocs ha megsértettelek)
2012. nov. 21. 20:43
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen barátom, nem igazán problémáztunk rajta, bár igaz, h csak egy nyarat tartott a mi románcunk.

Ő 10 évvel volt nálam idősebb, én meg 10 cm-el magasabb nála :D

2012. nov. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
de attól hogy kisebb biztonságba érezted magad mellette?
2012. nov. 21. 20:53
 10/15 anonim ***** válasza:
én is így voltam,HA SZERETITEK EGYMÁST NEM SZÁMÍT A KOR,A MAGASSÁG,A TÖMEG csak hogy szeressétek egymást!;)
2012. nov. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!