Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme folytatni a házasságom, ha képes voltam beleszeretni másvalakibe?

Figyelt kérdés
Nem csaltam meg a férjem, egyszerűen nagyon tetszik egy másik srác, de nem történt semmi köztünk. De elég nyugtalanító, hogy képes valaki más ennyire tetszeni. Hogy tudok így a férjem szemébe nézni?
2012. nov. 21. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
A férjed kielégíti minden szükségleted? Mert nem úgy van az, hogy kizárólag te lennél a hibás. Ha megkapnál mindent, nem csábulnál el, ennyire egyszerű. A helyedben az igaz ösvényen járnék, a saját életedről van szó.
2012. nov. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 panini ***** válasza:
95%
Szerintem, persze csak szerintem ez a legtöbb házasságban előfordul. Egy bizonyos együtt töltött idő után eljön egy ún. pánikfélelem (vajon tényleg vele szeretném leélni az életem, eléggé "kiélveztem" a hajadonságomat.. stb.) és elkezdesz fantáziálni vagy esetleg ténylegesen vonzódni egy másik férfihoz. Véleményem szerint ki fogsz belőle ábrándulni és rájössz, hogy milyen nagy szerencséd van, hogy találtál egy olyan embert, mint amilyen a kedvesed és hálát adsz majd a józan eszednek, hogy csak gondolatban léptél félre.
2012. nov. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
... de azért gondold át, hogy megéri-e kockáztatni a házasságodat, egy fellángolás szerű dolog miatt
2012. nov. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Csak te tudhatod, mit tartasz értékesnek.
2012. nov. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
10%
Fáj az igazság, mi? Mindig, amikor megmondom a frankót, jön a lepontozás. De ez sem gond, éljetek úgy ahogy akartok, aztán ha nem tetszik, akkor nyomjátok a piros ujjat. Nektek sem lesz jobb, de nekem sem rosszabb.
2012. nov. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!