Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Új kapcsolat, nehézkesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új kapcsolat, nehézkesen indul, ötletek?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy egy hónapja sincs, h 1ütt vagyunk a párommal.. szerintem nem úgy működik a dolog ahogy kellene, legalábbis én nem ezt szoktam meg. Kicsit zárkózottnak érzem, nem igen beszélünk így rólunk.. arra gondoltam, h felhoznám témának, h mi az ami tetszik a másikban?! Van valakinek valami ötlete, tapasztalata hogy mitől lehetne jobb? Mert szeretném, hogy működjön.
2012. nov. 22. 21:29
 1/4 Lejlus válasza:

szia !

Lehet hogy idő kell neki hogy megnyíljon előtted beszélj vele sokat egy kávé vagy tea mellett valahol és mondj el neki mindent magadról mosolyogj rá sokat hogy érezze hogy nem kell félnie attól hogy kineveted vagy valami és utána hidd el bármit megtudsz vele beszélni csak te kezdeményezz!

2012. nov. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Magától nem mond szépeked neked?Mert talán az hiányzik, hogy kedveskedjen kicsit jobban...vagy nem?
2012. nov. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát nem nagyon mond olyanokat. Olyan hülyülős, bohóckodósak vagyunk ami persze nem baj, mert jól érzem vele magam. :) Csak szerintem kellene olyan belsőségesebb dolog is..
2012. nov. 22. 23:42
 4/4 A kérdező kommentje:
vasárnap volt egy hete, hogy 1ütt laludtunk, nah az pl nagyon jó volt :) mindig ott volt, átölelt, aranyos volt :)
2012. nov. 22. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!