Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fél éves kapcsolatra mennyir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fél éves kapcsolatra mennyire lehet építkezni érzelmileg vagy egyáltalán valahogy lehet építeni vagy ez még túl korai lenne?

Figyelt kérdés
Ő 30 én 24.
2009. aug. 16. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát most mit akarsz építeni? Nem értem a kérdést.
2009. aug. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen lehet, ha akarja ő is. Ülj le vele és beszéljétek meg. Amúgy a korkülönbség nem gáz, ha jól megvagytok! :)
2009. aug. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nézd... Ő 34, én 21,4 hónap után költöztem hozzá, egy évre rá eljegyzés volt, és tökéletes minden most is!

Tőletek függ az egész, a lényeg, h EGYÜTT tervezzetek! ne te áradozz, h gyerek, lakás, nyaralás, mittudomén, mit akartok, ő meg csak hallgat... mindketten vegyétek komolyan! ha tényleg, látod rajta, hogy igen, neki is azok a legfontosabb célok, (és akkor, amikor neked!), akkor naná!

2009. aug. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ez attól függ mennyire megy a kapcsolat. A mienk eddig nagyon jól megy. Mi is fél évesek vagyunk és mind a ketten eljegyzésre és esküvőre gondolunk. Lényeg hogy tényleg mindent beszéljetek meg.
2009. aug. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Azt tudni kell rólam, hogy én kicsit lobbanékony vagyok. Meg persze van pár rossz tulajdonságom, amin igyekszek változtatni.

Azt hiszem megkaptam a választ a saját kérdésemre, nem lehet építeni érzelmileg és sehogy más módon sem, bármilyen jól is megvagyunk. Ennyit a kapcsolatomról.

2009. aug. 19. 13:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi is fél éve vagyunk együtt,a barátom is lobbanékony természet,amit igaz hogy nem nagyon csípek mert én a nyugalom mintaképe vagyok,viszont tolerálom,és tudom kezelni,ez nem lehet akadály...és mindenkinek van rossz tulajdonsága,nemcsak neked:)
2009. aug. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!