Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szóltok fehér fiú+ cigány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok fehér fiú+ cigány csaj?

Figyelt kérdés

Egészen idáig én sem tudtam elképzelni meg nem is kedvelem őket, de most....bizonytalan vagyok

Teljesen tanácstalan, az eszem azt mondja Nem, másik részem meg, hogy miért ne?



2012. nov. 23. 18:29
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
0%

miért ne ?

a cigányok is emberek ! :) szerintem ha tényleg tetszik neked és ő is neked akkor hát gyerünk probáljátok meg ! ;) sok sikert!

2012. nov. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
54%
te is neki *
2012. nov. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
100%

Ne legyél fajáruló!

Gondolj bele. Mi lenne ha dugnánk a majmokkal is ? fúj.

2012. nov. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
54%
te akkora egy tuskó vagy!!
2012. nov. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Én cigányt írtam nem niggert!!!
2012. nov. 25. 21:48
 16/22 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták nem kell utálni a cigányokat egyszerűen csak ne foglalkozz velük és ne kezdj velük semmiben és könnyebb lesz az életed.

Te még nem hallottál horror történetek amikor fehér ember összeállt egy cigánnyal?

Ezektől már akkor nem szabadulsz meg ha egyszer veszel tőle egy zoknit, hát ha még le is fekszel vele.

Annyira nagy az erkölcsi különbség hogy a fehér csak rosszul jár velük a történetekben, pont azért amilyenek és ahogy viselkednek, és elég egyszer összekülönböznöd velük utána azt kívánod bár születtél volna melegnek.

Én egyáltalán nem tartom őket vonzónak mert egyszerűen üvölt róluk már a megjelenésében is hogy milyenek belülről (amikor megszólalnak az meg a hab a tortán).

2012. nov. 26. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Abban az esetben működhet, ha a csajnak nincs családja, tehát állami gondozott árva volt. Ha van rokonság, akkor felejtős.
2012. nov. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Van neki mindenkije....

Hát nem tudom srácok :S nem túl biztató amiket írtok : /

2012. nov. 26. 17:06
 19/22 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy csak sztereotípiák ugranak be, tehát nehezen képzelem el,hogy egy cigány csaj is lehet ápolt, kívánatos, intelligens. Pedig biztos van ilyen. és ha van ilyen, akkor mozdulj rá, kedves kérdező.
2012. nov. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

De van ám!!!

Eddig is láttam "sokat" csak bennük nem fogott meg semmi, de ő valahogy más...(ez is a bajom)

na de majd lesz valami....

2012. nov. 26. 17:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!