Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megismerkedtem egy lánnyal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy lánnyal. Két diplomás tanárnő. Nekem szakmunkás végzettségem van. Működni fog hosszútávon ez?

Figyelt kérdés
Sokat beszélgetünk,de úgy érzem,teljes gőzzel kell figyelnem minden beszélgetéskor,mert annyira magas színvonalon fejezi ki magát.Próbálok hasonló stílusban beszélni,fogalmazni meg mondatokat,de már a víz is lever,annyira izgulok,hogy mikor rontok el valamit a beszédemmel.Nem hazudok neki,nem szépítek semmit,csak a beszédstílusát próbálom utánozni.Nem tudom meddig bírom.
2012. nov. 23. 23:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, csak akkor, ha elfogad olyannak amilyen vagy.
2012. nov. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
ne tedd. vagy elfogad olyannak amilyen vagy vagy kuka az egész
2012. nov. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Hole Hunter ***** válasza:
100%
Ha bejössz neki, nem a végzettséged fog számítani. Szakmunkás vagy, nem tahó. Ha jól érzi magát veled, nem kell magadra erőltetned semmilyen viselkedési formát. Az inkább szánalmas... Magad miatt van (lesz) veled!
2012. nov. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de hosszútávon hasonló a hasonlóhoz húz. Egyébként nem jó ötlet, hogy másnak mutatod magad mint amilyen valójában vagy. A tanárnő is tudja, hogy nem nyelvművelésből doktoráltál.
2012. nov. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
100%

Ez jó, ezen elmosolyodtam :D

Hát figyelj, ha a nő nem a külsőségekre hajt, hogy neki mindenképpen diplomás kell, viszont vagy elég értelmes, akkor lehetséges. Vannak még nők, akiknek férfi kell, nem bábu... De tényleg ne játszd meg magad.

2012. nov. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
52%

Pénzögyi értelemben nem nagy showk a tanárok, hacsak nem egyetemi doktor. Egyébként nem kell ez miatt hogy kisebbségi komplexusod legyen. Jahh, ahhaaam, szoval nagyon koncentrálsz amikor beszél. Ezt azért röhögöm rendesen. El tudom képzelni XD na de szóval az én véleményem az,hogy bár diplomás vagyok, nem vagyok a legesleghü lyébb, de tény,hogy az olyan nagyon agymenéses nőkkel biztos nem foglalkoznék. Kicsit olyan tanítónénis feelingje van az ilyeneknek, uralkodik, irányít, kioktat, egy takony kölöknek érzi magát az ember egy ilyen mellett. Nem azt mondom,hogy több szeme legyen mint IQ-ja, csak azt,hogy úgy a szinteden kéne keresgélni, mert egy idő után a fejedreszarik! Ne fogadd meg,ha nem akarod, csak egy vélemény volt.

De te magad írod, hogy csak szerepet játszól, feszengsz mellette, nem vagy felszabadult, nem érzed partnernek magad vele. Ez bizony eléggé szomorkás.

2012. nov. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

3 -as! Nagyon nem hinném,hogy magad miatt van veled szöveg annyira reális képet adna a jelenleg fennáló globális szinten nézett párkapcsoaltokról. MEnnyi, de mennyi ember van ,aki ismerkedéskor képmutató, leadja a demo-t magából, adja a szépet ,a jót, ami egy nőnek / férfinek kell, azt játsza el, van aki jól, van aki közepesen, de a másik fél akkoris megkajálja. Összejönnek, telik, telik az idő, aztán kimutatja a foga fehérjét, lehull az állarc, és jön a csalódás, eltakarítják egymást az emberek a közegükbpl ezután, mert belátták, kamu volt az egész.

Ilyenor merül fel a kérdés, hogy egy öszinte bunkó mivel rosszabb, mint egy totál szimpatikusnak hitelesen tűnő ,de belül abszolút nem olyan ember?

2012. nov. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódjál már annyit! Ha számítana a papír, akkor valami öltönyös puhakezűt keres.

Múlt hónapban vesztem össze a fórumon a papírvadász lányokkal, mert én a fizikai munkás férfiakat szeretem. És én is diplomás vagyok.

Egyébként meg, sokszor egy szakmunkás jóval többet keres, mint egy ötdiplomás.


Valószínűleg hasonlóan gondolkozik, mint én. Nekem például diplomás férfi nem kellene.

2012. nov. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

És legyél önmagad! Ha vele nem mersz önmagad lenni, akkor kivel?


Utolsó voltam.

2012. nov. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Balanus_concavus ***** válasza:
Ha állandóan görcsölni fogsz ezen ill. ez nyilvánvaló problémát fog jelenteni akkor nem fog működni, egyébként meg miért ne?
2012. nov. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!