Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Akik éppen hogy kapcsolatba kerültek, vagy akik már több éve benne vannak illetve akik szeretnének párt találni, Karácsonyra milyen ajándéknak örülnétek?

Figyelt kérdés
Volt már olyan, hogy kaptatok valamit, de nem örültetek, csak megjátszottátok? Kort írjatok... 25F
2012. nov. 24. 11:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnos ide most hiába írunk ötleteket, ez személyfüggő.De mondjuk a csokival ( a karácsony miatt mondjuk ne egy Twixel, hanem mondjuk doboz Lint-el) nem nagyon tudsz melléfogni. :)
2012. nov. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nagyon friss a kapcsolatom még, egy szál rózsának örülnék..

Igen, volt olyan ajándék, aminek nagyon nem örültem.. Több napig kerestem a páromnak az ideális ajándékot, nagy munkám volt benne, mire elkészültem vele, míg én kaptam egy pólót "100% hiszti" felirattal.. Értem én, hogy vicces, meg nem bántani akart, de 3 év együtt járás után, ennél valami romantikusabbra számítottam..Akkor és ott, majdnem elkapott a sírás.. (Bár lehet tényleg csak hisztis vagyok) 23/L

2012. nov. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2. válaszoló ez elég bunkó egy ajándék volt a párod részéről, már ne is haragudj, én is biztos sírógörcsöt kaptam volna.

Kérdező: természetesen volt olyan, hogy nem ezt vártam volna, de általában megbeszéljük mik közül válasszon ajándékot így nem lő nagyon mellé, mert én sorolok néhányat, minek örülnék ő meg eldönti, melyiket akarja, tudja beszerezni. Ennyi. Friss kapcsolatban nem is tudom mit kaptam... talán plüssöt, parfümöt, dísztárgyat. Tavaly én egy egyedi feliratozású törölközőt kértem, aztmondtam a feliratot találja ki ő, legyen meglepi meg a színe is, sajnos abban kicsit csalódtam, mert csak a nevemet íratta rá... hát nem pont erre számítottam, na de sebaj. 25L

2012. nov. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A második válaszoló vagyok.. Akkor megnyugodtam, hogy nem én reagáltam túl..


Most még eszembe jutott, hogy én karácsonyra örülnék még esetleg egy szép szélcsengőnek.. valahogy az úgy illik a karácsonyi hangulathoz, szerintem kedves ajándék és nem túl drágák, ha jól emlékszem..

2012. nov. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
fülbevaló, csoki ilyesmi :)
2012. nov. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm Hölgyek! Gyűjtöm az ötleteket..;-)
2012. nov. 24. 11:36
 7/9 anonim ***** válasza:
22 vagyok de soha nem vártam el hogy vegyen nekem valamit. sőt annak jobban örültem ha nem vett semmit de mellettem volt aznap. illetve csak velem volt. már lassan 4 éve vagyunk eggyütt és nem szoktunk egymásnak venni semmit,
2012. nov. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
közös kép, valamilyen téli,karácsonyi hangulatú keretben, vagy szép puha sál
2012. nov. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen!

Exemtől kaptam fürdősót pedig tudja h nem szeretem+használni sem tudnám..zuhanyzonk van..de a leggázabb h anyumnak is olyan ajándékot adott h köpni nyelni nem tudott-.-

23/N

2013. febr. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!