Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek korai még ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek korai még ilyen dolgokon gondolkodnunk a párommal?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt a párommal ebből már 1 hónapja együtt is lakunk.Én 20 éves vagyok a barátom meg 26 éves.A terveink azok, hogy 1 éven belül eljegyzés legyen majd kis időre rá össze házasodunk és kb 3 éven belül szeretnénk 1 babát is.Én nemrég léptem ki egy több mint 5 éves kapcsolatból ami nem volt jó de most boldog vagyok az új párommal és szeretem,és ő is ugyan ezt érzi mint én.Szerintetek elsietjük a dolgokat vagy nem?Véleményekre vagyok kíváncsi.Előre is köszönök minden választ.

20/L


2012. nov. 24. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Korai... De ez csk az én véleményem.Nekem még nem volt 5éves kapcsolatom...

Ha van jövedelmetek,otthonotok,fennt tudjátok magatokat tartani,akkor hajrá.

2012. nov. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A párom házában lakunk ketten,nem albérletben.Dolgozik rendesen.És együtt tervezzük a jövőnket.Én fiatal anyuka szeretnék lenni,párom meg 30 év előtt szeretne 1 babát. :)
2012. nov. 24. 12:40
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem szeretnék ünneprontó lenni egyáltalán,de megszülöd fiatalon azt a gyereket,és utána esetleg megromlik bármi miatt a kapcsolatotok,akkor azért veszélyes lehet a dolog szerintem. :)
2012. nov. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Ez egyénfüggő...


Egy hét ismeretség után jöttem össze a párommal, együttjárásunk az ágyban kezdődött...


Egy hónappal később többet voltam nála, mint otthon, két hónap után gyakorlatilag együtt életünk..


Öt hónapja ismertük egymást, amikor összeházasodtunk. Mindenki azt mondta, elkapkodjuk, egy évet se adtak nekünk..


Mi viszont biztosak voltunk a dolgunkban, tudtuk, mit akarunk!


Most vagyunk 19 éves házasok, olyan igazán jóban-rosszban, de stabil... a rózsaszín köd már felszállt, de a mai napig szeretjük egymást.

2012. nov. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem rettentő korai ez. Én már 3 éve vagyok együtt a párommal és tényleg nagyon szeretjük egymást, de el nem tudnánk képzelni, hogy már ilyen hamar gyerekünk legyen vagy akár csak összeházasodjunk. Mi is fiatalok vagyunk még, akár csak te/ti, ilyenkor még a saját életeden, karriereden kell dolgozni, majd utána a gyerek, stb.


24/F

2012. nov. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Én korainak tartom, arra viszont vigyázz hogy mindíg legyen menekülési útvonal. Tudom nagyon lelombozóan hangzik, de ha később netán válásra kerül a sor nem árt ha van saját kereseted meg ház ahova tudsz menni. Biztos csak a munkámból kifolyólag, találkozom ilyenekkel de a legcsúnyább esetek is mindíg így indultak, nagy szerelemmel 1 éven belül házasság stb. aztán pár év múlva már nem volt ilyen rózsás a helyzet.
2012. nov. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Korai még várj vele 3 hónapja vagytok még csak együtt tudod..minden kapcsolat eleje a legszebb én ezt a kérdést 2-3 év együtt élés után tenném fel. Mikor már tényleg mindent tudsz a másikról meg bírjátok is az anyagiakat.
2012. nov. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
10%
Nekem az jön le, hogy rohadtul nem vagytok oda egymásért. Csak ő talált valakit aki elég naiv ahhoz hogy lekösse magát ilyen fiatalon és akit fel is csinálhat, te meg találtál egy csávót akinek már lakása van meg még ki tudja hogy mije. 5 sort írtál magatokról de az hogy szerelmes lennél nem írod. Csak odabiggyeszted a felsorolás végére hogy szereted, meg ő is. Elég felszínes ez az egész. Két hónap alatt nem lehet senkit kiismerni annyira, hogy össze is költözz vele, más le sem fekszik még ennyi idő elteltével sem... Vele is szét fogsz menni 5 éven belül, és ugyanúgy azt fogod utólag mondani, hogy nem volt jó.
2012. nov. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat.Az utolsó válaszolónak üzenem, hogy attól mert az ő élete egy nagy nulla másé nem az.Inkább tedd rendbe a saját életed mint, hogy másnak ilyen kommenteket küldjél...Szánalmas vagy!
2012. nov. 27. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!