Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel segíthetnék rajta?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel segíthetnék rajta? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Egy nagyon félénk pasin hogyan segíthetnék, hogy a randi alatt "feloldódjon" és merjen többet beszélni? (légyszi csak normális válaszokat írjatok, ez nagyon fontos nekem!!!)
2012. nov. 24. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Kezdeményezd a beszélgetést, beszéltesd, egy idő után úgyis feloldódik, többet nem tudsz tenni, esetleg ne közösségi helyekre menjetek el randizni, hanem oda ahol kettesbe lehettek, mondjuk folyópartra sétálni, vagy ilyesmi helyekre, minél kevesebb ember van körülötte, annál kevésbé lesz gátlásos, viselkedj természetesen.
2012. nov. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem a randi elött kell feloldodnia, akkor beszélgess vele akár találfonon akár akárhogy, de elötte kell feloldodjon nem közben, de ha minél jobban megismer minél oldodottabb lesz
2012. nov. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha te nyugis vagy(vagy azt a látszatot sugárzod) Ő is jobban feloldódik. Mosolyogj, csevegj,mesélj mindenféle hülyeségeket, nevess, mondj vicceket. Útközbe reméljük eszébe jut(ha meg nem, emlékeztesd valahogy) ,hogy egy pasi és átveszi a stafétát. :)
2012. nov. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, de ezeket már mindegyiket alkalmaztam :D :D Olyan helyre mentünk, ahol kettesben lehettünk.. Igyekeztem beszélésre "kényszeríteni", de akkor is csak igyekezett tőmondatokban fogalmazni..

Azt tudom, hogy bejövök neki, mert a randi végén megcsókolt.

Szerintetek a köv. randin már jobban feloldódik majd? Én arra gondoltam, hogy azért parázott ennyire, mert félt, hogy mit szólok majd ahhoz, hogy megcsókol.

2012. nov. 24. 12:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Sok férfi nem szeret sokat beszélni, főleg nem magáról. Ha már többször találkoztok biztos többet megoszt majd magáról.
2012. nov. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány évesek vagytok.. de ha elég idősek, akkor mehetnétek sörözni.. egy-két 7%-os erős sör után feloldódna.

20F

2012. nov. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én 20, a pasi 22. De nem szeretném, hogy az alkohol hozza ki belőle, amit én szeretnék :D :)

Nem szeretném, hogy mindig sörözni kéne ahhoz, hogy jót tudjunk dumálni.

2012. nov. 24. 13:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Csak egy alkalommal kellene! Utána magától menne már a dolog! Saját tapasztalat;)
2012. nov. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!