Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tortent ilyen mar masokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tortent ilyen mar masokkal is? 2 eve tart a kapcsolatom egy ferjes asszonnyal, akit halalosan szeretek. Es erzem o is engem. A ferje nem egyszer osszehozott bennunket, meg szallodaba is elvitt hogy egyutt lehessunk, stb.

Figyelt kérdés
A ferjenek szeretoje van szinten.Tavaly nyaron megprobalta megmnetnei a hazassagat kert egy honap szunetet, de visszajott, nem sikerult neki. Most ujbo, szunetet kert smsben egy honapot, irta talan mar csak baratkent szeret engem. Ferjevel nincs eggyutt sexualisan.O szinten segit a ferjenek hogy a szeretojevel eggyutt lehessenek. Szo szerint falaznak egymasnak. Kozos jovot tervezunk. Megkert ne irjak neki egy honapig, o majd jelentkezik, es megigerte hogy folytatjuk. De miert ez a szunet megint? O 36 en 34 eves vagyok. Ajandekokat vezsunk egymasnak imadjuk egymast. Nem akarom elhinni hogy mar csak bartakent szeretne. Egyik nap irja szeret, naponta beszelunk telefonon, mondja szeret. Masnap jon egy sms hogy talan jobb lenne ha vege lenne. Nem ertem. Az en eletemben o az utolso nagybetus NO. Ha o elhagyna akkor vegem. Nekem csak o kell. Szeretem halalosan. Hogyan tudnam ot viszaszerezni? A gyerekeikkel is jo a kapcsolatom. Rengeteget sirok, szenvedek. Ha nem tartom be hogy egy honapig nem irok neki akkor nem folytatjuk azt mondta. Mondta ra kell jonnie az erzeseire, hogy valojaban szerete meg vagy csak baratkent. Ezt ti ertitek? Vagy besokallt? Talalkoztatok ti mar ilyennel?
2009. aug. 17. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Az oké hogy te szereted őt, de fordítva valószínű nincs így.Próbálja menteni a házasságát, ezzel téged semmibe vesz, de szintúgy a férjét sem, és a férje sem őt.. szerintem itt már olyan szinten kicsúsztak a dolgok az irányítás és a tisztesség alól, hogy ihaj.. Nem biztos hogy ennek van értelme, találnál sokkal jobbat, tisztább, őszintébb nőt. Nekem ez így nagyon sántít. Már az elején ultimátumot kellett volna adnod. Válasszon vagy te, vagy a férj. Még azt tudom elképzelni, hogy a férjénél ugyan szeretetet nem kap, pénze viszont van, tőled a szeretetet kapja.. Ilyenből sem egy van manapság. Sajnos én úgy érzem, és nem akarlak elkeseríteni, de ebből nagy csalódás lesz..:( Nem biztos hogy megérdemel téged.
2009. aug. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
bocs, de szerintem kihasznál, lépj tovább!
2009. aug. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem hasznal ki semmiben sem,es en sem allok anyagilag rosszul.meg a mult heten is kaptam egy smst magatol irta hogy SZERETLEK HA MEG NEM IS MONDOM MINDIG!Vagy olyasmit hogy tolem nem szabadulsz ne felj ne aggodj!Vagy amikor csak tud ha egy par percre is de felhiv engem,mert jo velem beszelgetnie.Ha nem szeretne hivogatna?
2009. aug. 17. 13:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem arról van szó, hogy kihasznál téged, mint ahogy az előző kommentelő írta, hanem inkább örlődés közted és a család között, hiszen ha téged válasz nagyon nehéz helyzetbe kerülhet akár ismerősöknél, rokonoknál,fölborul az eddigi élete ami ha nem is jó de legalább megszokott és valahogy eldöcög. gondolom a gyerekek is problémát okoznak hiszen mégiscsak egy családról van szó akárhogy is viszonyuljanak a szülők egymáshoz. az említett hölgy gondolom nagyon félhet, és bizonytalan, és nem hinném hogy segítene a helyzeten ha te is kiborulnál. inkább üljetek le megbeszélni a helyzetet, és ésszerűen gondoljátok át, hogy van e jövőtök, meg tudjátok e esetleg teremteni. de a döntés joga mindenképpen az övé.
2009. aug. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
En is szeretnek vele beszelni szemelyesen,de 4 hetig nem ad ra lehetoseget,irta addig birjam ki ha szeretem.Tavaly amikor szunet volt 4 hetig szinten,a csaladja mar szinte mondta neki es a ferje hogy jelentkezzen mar nalam mert nem lehet vele kibirni annyira ideges.Mikor jelentkezett nalam megnyugodott es folytatuk.Ferjeben mar sokszor csalodott bennem meg nem.Irta nem egyszer ha en elhagytam volna ilyenek miatt o mar vegzett volna magaval stb.En nem hagytam el es nem is fogom,nekem csak o kell,meg tudnak halni erte,annyira szeretem!!!!Talan megijedt volna valamitol?O keresett meg engem,o kezdett ki velem 2 eve,o akart kapcsolatot velem, o vitt bele ebbe az egeszbe,beleszerettem most meg itt akar hagyni?O nem iylen,o nagyon erzekeny.Tavaly a szunet alatt nagyon sokat sirt es en is.En most is sirok,holott tehergepkocsi vezeto vagyok meg az utra se tudok figyelni.Irta tisztaznia kell az erzeseit.
2009. aug. 17. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!