Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam vele, de nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam vele, de nagyon aggódom érte, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap szakítottam barátnőmmel, távkapcsolat volt. Minden klappolt csak a távolság nem, hogy hetente egyszer találkozhattunk csak és csak kb 2 hetente lehettünk volna zavartalanul együtt 1-2 napot. Én jobban vágytam a társaságára, ritkák lettek volna nekem ezek az alkalmak és mivel 2 hónapja tart, jobbnak láttam még az elején lezárni a dolgot. De Ő nagyon odavan értem, és minden oka megvan rá hogy haragudjon, szerinte működött volna.

Írjak neki, kérdezzem meg hogy hogy van vagy inkább hagyjam békén?


2012. nov. 18. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Hagyd békén. Ha most elkezdesz érdeklődni felőle, lehet, hogy félreérti és meg nagyobb galibát okozol.
2012. nov. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? Nem értem ezért miért kell szakítani, ha hetente látjátok egymást akkor annak elégnek kéne lenni, ha szeretitek egymást akkor úgyis minél hamarabb összeköltöztetek volna... csak azt kell kivárni, márpedig ki lehet. Én el nem hagynám a távolság miatt a páromat...

De ha már így van akkor ne keresd, azzal csak rosszabb lesz neki.

2012. nov. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A barátnőd szemszögéből mondom: semmiképp ne írkálj rá, hagyd békén. Nagyon kiakadtam volna, ha exem rámírkál szakítás után, hogy hogy vagyok, mert tudom, hogy ez ilyenkor a bűntudatról meg a sajnálatról szól. Erre semmi szükség. Idővel túllesz rajta, de tényleg az a legjobb, ha békén hagyod. Majd ha teljesen túllesz rajtad, lehet, hogy megkeres érdeklődni, mi van veled. De Te ne!
2012. nov. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!