Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon féltékeny a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon féltékeny a barátnőm, pedig nem adok rá neki okot, mit tegyek? (együtt lakunk) Nagyon bomba egyébként. Hosszú hajú, csinos, gyönyörű 19 éves csaj, szinte hibátlan külsőre, még smink nélkül is. Én 22 vagyok.

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt de az utóbbi 6 hónapban minden más lett mióta nálunk (családom) lakik...Túl féltékeny mindenre,és mindenkire és akárhogy veszekszem néha vele,és megígéri hogy nem lesz féltékeny, akkor is csinálja a féltékenységi mániáját kis idő múlva.Az is baj ha facebookozok és nem megyek be időbe hozzá a szobába este 22:00 előtt,az is baj, ha a barátaim jönnek hozzám és beszélgetek velük, pedig ők sosem bántják semmilyen téren,egy rossz szót nem szóltak még neki és ők sem értik,elég kellemetlen ilyenkor nekem.Úgy érzem teljesen ki akar sajátítani,nem hagy teret,vagy ha mondja is hogy nem baj,és nyugodtan beszélj a haverjaiddal, vagy nyugodtan facebookozz,mert engem nem zavar,érezhető hogy nem őszintén mondja és belül eléggé nyomja.Az is baj ha kimondok egy női nevet a számon,egyből kérdezi hogy ki is az a valaki?Az is zavarja ha a filmben amit nézünk,szép csinos nő van benne,egyből engem néz és flegmán nevet rám hogy höhöhö kéne mi? meg ilyenek.

Már vagy 20szor megbeszéltem vele,veszekedtünk,megígérte hogy nem lesz ilyen,de falra hányt borsó.Nagyon szeretem és ő is engem, de a féltékenysége hamarosan az egész kapcsolatot össze fogja rombolni.Ha tovább csinálja,és ki idegel,akkor haza küldöm a szüleihez,mert nekem már nagyon elegem van.Azt érzem hogy szeretem is meg fáj is hogy ilyen "beteg" agyilag.Ezek szerint nem bízik bennem,mert ha bízna bennem sosem zavarná a facebookozás sem,és az utazásaim sem ha esetleg nem jön velem.Ha megyek valahova egy évben 1 szer haverommal,nem tetszik neki,tudja hogy vele van a baj,de mielőtt útnak indulok,simogatja az arcom a két kezével,össze szorítja picit és mélyen a szemembe nézve mindig mondja hogy "okosan"---> magyarra lefordítva: Meg ne csalj egy járó kelő bomba nővel,ne flörtölj stb...nekem ez jön le belőle.

Egyáltalán nem bízik bennem,vagy ha igen akkor miért csinálja ezt?... Nekem már a hócipőm tele van ezekkel a dolgokkal.


2012. nov. 25. 23:50
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
8-as: ez hülyeség.Vannak olyanok,akikkel éreztethetsz egy nap százszor is akármit,ugyanilyen betegek maradnak.
2012. nov. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a komikat még írjatok.

Kedves 88%-ban hasznos válaszokat adó válaszoló, nem adok rá neki okot,és a nap 24 órájában szinte 22-t vele vagyok.Kimutatom hogy imádom és szeretem,de neki ez sem elég.Élvezi ha ölelem és puszilgatom,becézgetem,mert érzi hogy szívből jön és őszinte érzések.Nem értem a haveromra miért van ennyire kirugva, a facebookra,ha néha elmegyek valahova busszal, ha csajos filmet nézünk,ha valami női nevet ejtek ki a számon...

Kedves 79%ban hasznos válaszokat adó kérdező, túlságosan szeretjük egymást.

2012. nov. 26. 00:05
 13/24 A kérdező kommentje:

vagyis válaszoló...

Egyébként igazad van neked is.

2012. nov. 26. 00:06
 14/24 anonim ***** válasza:

gondolj vissza mi volt a kapcsolatotok elején, és próbáld visszahozni...de mondjuk nem ártana leülni vele megbeszélni...

ne haragudj meg érte, de fiatalok vagytok, ne éljetek már úgy mint egy 50 éves házaspár még azok is jobban pörögnek...

2012. nov. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Légyszíves ne írj már ökörségeket kedves utolsó előtti VÁLASZOM UTÁNI válaszoló.Valamiért azt érzem nem érted a helyzetet.
2012. nov. 26. 00:09
 16/24 A kérdező kommentje:

tehát te ne írj légyszíves ökörségeket:



"gondolj vissza mi volt a kapcsolatotok elején, és próbáld visszahozni...de mondjuk nem ártana leülni vele megbeszélni...

ne haragudj meg érte, de fiatalok vagytok, ne éljetek már úgy mint egy 50 éves házaspár még azok is jobban pörögnek..."

2012. nov. 26. 00:10
 17/24 A kérdező kommentje:
Lehet még írni...meddig lehet ezt a kapcsolatot így húzni,ha egyáltalán lehet?
2012. nov. 26. 00:21
 18/24 anonim ***** válasza:
65%

Ó barátom, egy kapcsolatot ez nálam egész egyszerűen tönkre vágott. Én hülye, még engedtem is a csajnak, kevesebbet találkoztam a haverokkal, a csaj ismerősökkel még csak véletlenül sem futottam össze, bókok, szeretgetés...

Aztán a folyamatos hiszti mellett (pl. a filmes példa előfordult nálam is) azt éreztem, hogy igazából már nem is szeretem őt annyira.

Külön idegesítő volt, hogy ha pl. kézen fogva sétáltunk a városban, a szemem sarkából megnéztem egy csinos csajt, ő egyből levágta, hogy én most másokat nézegetek az ő társaságában, meg a nőket nézegetem amikor nincs velem, meg én biztosan flörtölgetek is... Pasiból vagyok, istenem, persze, hogy felfigyelek a szép nőkre, megnézem, de nem mindjárt szexelek velük... Istenem már.


Bár a kapcsolatnak végül nem emiatt lett vége, de hát akkor is, megkönnyebbülés a szingliség ez után az egész hisztikorszak után.


Megpróbáltuk megbeszélni, mondta, hogy máshogyan áll hozzám, nem lesz féltékeny... Puszi, ölelés, minden jó lesz... 2 nap múlva kezdődött elölről.


Mivel folyamatosan kiszerettem belőle emiatt, a végén valóban azt vágta már hozzám, hogy én nem szeretem őt, és ezért szakít velem. Hát, talán egy picit szomorú voltam, de nem bántam a dolgot.


Amit megtanultam: ha egy nő ilyen lesz egy kapcsolatban, azt hiszem rövid úton elküldöm, faxnak van kedve ehhez, meg haverokról lemorzsolódni, meg stb.


Én azt mondom, ha nem hajlik a változásra, akkor hagyd el a fenébe, nem ér annyit a nyugalmad. És nem, egy nő nem erre vágyik, hogy a féltékeny hiszti után nyugtatgasd. Pláne, ha érzékelteted vele, hogy szereted.


22 éves vagy, igaz, én csak 19, de nagyon jól tudom, milyen embert próbáló dolog ez.


Én többet nem fogom ezt eljátszani egy lánnyal sem, az egyszer fix.

2012. nov. 26. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Miért lakik nálatok?

A te szüleid mit szólnak a lányhoz?

2012. nov. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó előtti 72%ban hasznos válaszokat adó.Nemhiába ér a válaszod 100%-ot.Teljesen érzem hogy átérzed a helyzetemet,én is így gondolom, hogy ezt hosszú távon nem fogom bírni.Per pillanat most sincs semmi baj, éppen elment az anyukájához, innen 1 km-re lakik kb.

Most nincs semmi baj,persze majd lesz.

Kedves utolsó válasz adó.Azért költözött hozzám mert anno annak idején a szülei bántalmazták miattam.Nem szeretteék volna hogy velem legyen, az apja ököllel ütötte meg ilyesmi, rendőrségi ügy is volt ebből,de mivel még nem volt 18 éves ,nem költözhetett hozzám, a szülei teljesen félelembe kergették.De hála az égnek amikor a 18-at betöltötte szépen eljött otthonról és itt él azóta.A szülei rájöttek hogy hibáztak... hónapokig nem ment haza a barátnőm de aztán írt neki az anyja facebookon,hogy mennyire hiányzik neki meg megbánta az egészet,nekünk volt igazunk,mert a szerelmünk nagyon erős és senki nem állhat közénk.Na így most már néha néha lenéz a szüleihez, és nincs semmi baj.Anyám és apám is szereti őt egyébként nincs semmi baj.Kedvesebbek vele 1000szer mint a saját szülei.Szóval ez ilyen passzív megnősülésnek mondható,de nem várhattam el hogy otthon maradjon és megkeserítsék az életét, nem egyszer akartam a 2 ajtós szekrény apjának leszaggatni a fejét mert ököllel anno arcon ütötte a saját lányát.Fizikumilag én sem panaszkodhatok.Na most ugye van ez a problémám,ami a kérdésem is. :/ Most "szélcsend" van,tehát a mai nap eddig... de tudom hogy nem tart örökké ez az állapot... :S ... szeretném ha nem ilyen lenne,és megérteni hogy a barátaimat nem dobhatom el magamtól és nem lehetek lelki terrorban...sosem fogja megérteni.

2012. nov. 26. 12:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!