Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, két komolytalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, két komolytalan embernek lehet komoly kapcsolata?

Figyelt kérdés

Amikor elkezdtünk ismerkedni a barátommal, egyből közös hullámhosszra kerültünk, mindenben, nem is volt kérdés, hogy lesz-e köztünk valami. Akkoriban a barátnőim azt mondták, hogy igaz, hogy teljesen olyan, mint én, de két ennyire komolytalan ember közt egyszerűen nem alakulhatnak ki komoly érzelmek. Én ezt hülyeségnek érzem, mert mindketten nagyon szerelmesek vagyunk egymásba, igaz még csak 3 hónapja tart a dolog. :)

Igaz, hogy folyton csak nevetünk, kb bármit meg tudunk beszélni poénosan, és szerintem ez jó, mert így minden problémán sokkal könnyebben felül lehet kerekedni. Vagy annyira fontos ez, hogy teljesen komolyan vegyük a dolgokat?

21 évesek vagyunk


2012. nov. 25. 23:51
 1/4 lila nyuszi ***** válasza:
Lehet, csak legyenek hűségesek és őszinték.
2012. nov. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehet, persze, csak ne mindenen viccelődjenek :)
2012. nov. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem attól lesz valaki komolytalan, hogy sokat nevet. Komolytalan az, aki nem is képes komolyan kezelni bizonyos dolgokat. Nevetve is lehet valaki felelősségteljes és megbízható, nem kell ahhoz faarcot is vágni.
2012. nov. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem ez olyan hogy a fontos és komoly dolgokat azt szerintem komolyan veszitek az összes többit pedig pozitívan fogjátok fel!Ez szerintem cseppet sem rossz hogyha együtt ennyire jó kedvetek van és jól érzitek magatokat!
2012. nov. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!