Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha én szakítok vele az termész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én szakítok vele az természetes h ő lesz*rja?

Figyelt kérdés
Mindig hangoztatja mennyire szeret(ha minden oké köztünk),viszont amit összekapunk, mintha egy utolsó senki lennék....ha kérem,hogy szüneteljünk rám nyomja a telefont és meg sem próbálja megbeszélni velem.ha pedig azt mondom, hogy nekem így nem megy lehet meg kéne gondolni a szakítást,azt veszem észre,hidegen hagyja...(nekem azt mondja,hogy érdekli és rossz neki,de nem is keresne,annyit sem mondana,hogy szeret és nem hagyja hogy csak úgy kilépjek az életéből.Minden pasi ilyen,vagy csak szimplán már csak eljátsza hogy szeret? ( 18/L )
2012. nov. 26. 19:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Csak nem szeret!
2012. nov. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

az íráshibákért bocsi.(túl nagy a körmöm) :S

mellesleg 33éves pasiról van szó...

mindig azt hajtja, hogy neki már komoly kapcs. kell, de pont ez az,hogy én is erre vágyok.lehet furcsán hangzik egy 18éves csajtól,de nagyon komolyan gondolnám vele..de egyszerűen nem értem a viselkedését...ja és folyton a volt csajához hasonlítgat...mindig azt hallom,hogy olyan vagyok mint ő volt,ha valami rosszat csinálok...miért van ez mind?

2012. nov. 26. 19:16
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

Drágám!

Nem bántani akarlak! De ő lehet, hogy komoly kapcsolatot akar, csak nem tőled!

Ha szüksége van rád, elővesz a fiókból. Ha nem, balhét kreál és élvezi, hogy nem nyaggatod egy darabig.


Be kell látnod, hogy csak hülyít. Nem vagyok korkülönbség ellenes, de nem szabad álomba ringatnod magad!


Ő nem neked való!

2012. nov. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

viszont van valami amit becsülök benne és az az, hogy mikor életem legnagyobb hülyeségét követtem el,ő megbocsátott...

és elvileg szeretné már megkérni a kezem...ha csak hülyítene nem közölte volna,hogy lassan szeretne már elvenni...nem?

2012. nov. 26. 19:22
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor már meg is kérte volna.
2012. nov. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem,mert eddig a szüleim sem engedték volna,tehát eddig ez volt az akadály,most pedig a pénz...
2012. nov. 26. 19:48
 7/12 anonim ***** válasza:

Egy gyűrű pár ezer forint, ha meg akarja kérni a kezed, megteszi. Nem lehet akadály semmi!

Ébredj már fel!

2012. nov. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
sosem volt az a típus, aki sz*rt vágna nekem...sőt.elég sűrűn hangoztatta azt h gyémánt köves gyűrű...és ha az alá nem akarj adni?mert mondjuk egy átlag gyűrű tényleg nem sok és ő még jól is keres nagyon magyarországi viszonylatban...hát nem tudom... :S
2012. nov. 26. 20:55
 9/12 anonim ***** válasza:

Jó. Csak segíteni szerettem volna, hogy ráébredj.

Magadnak hazudsz, mert valójában te is kételkedsz, hiszen nem tetted volna fel a kérdést.


Mindenesetre kívánom a legjobbakat! Az ember a hibáiból tanul.

2012. nov. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

igazából arra gondoltam,hogy megvárom a mai napot.ha nem keres,akkor nyilvánvaló lesz számomra,hogy mit akar...

azért köszi a válaszokat.

2012. nov. 26. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!