Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban élők! Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élők! Milyen messze laktok egymástól? és milyen gyakran tudtok találkozni? Ki megy kihez? Légyszi azt is írjátok, hogy mióta vagytok együtt, meg kort.

Figyelt kérdés
2009. aug. 17. 17:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A barátom soproni, én debreceni :):) de össze tudjuk hangolni a dolgokat,egyszer én megyek utána ő jön. Sőt jövő hónaptól hozzá költözök mert a mi esetünkben hosszú az út és nem is a legolcsóbb:):)F/26 L/23
2009. aug. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

jav: lakunk.


ja igen, én 17 ő 25 éves.

2009. aug. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
A Barátom (22) Szolvákiában lakik Én (19) Budapesten kb 160 km a távolság!minden 7végén együtt vagyunk egyik 7végén ő jön pénteken, és hétfőn megy haza, a másik héten pedig én megyek hozzá!lassan 2éve vagyunk együtt! És nagyon jól megvagyunk!!!
2009. aug. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!