Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolatban élők! Mit tesztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban élők! Mit tesztek ha a párotok súlya, külseje megváltozik?

Figyelt kérdés
Szóval a kérdésem leginkább azokhoz szólna akik nagyobb jelentőséget szentelnek a külsőre (tehát a többséghez :)). Szóval ha egy srác/csaj párja a pl. munka (de akár lehet egy betegség is) miatt lefogy(pl idegeskedés) meghízik(gyakoribb, pl kevesebb sport) akkor ki az aki szakít vele, ha esetleg megkéritek sem "hízik vissza"/fogy le?

2012. nov. 27. 00:18
 1/9 A kérdező kommentje:
vagy egy olyan dolog amin nem lehet változtatni, pl. ha a srác elkezd erősen kopaszodni.
2012. nov. 27. 00:20
 2/9 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Ha fontos az illető(a jelenlegi párom csak és kizárólag!), akkor megmondom neki.Szakítani nem szakítanék, de ha nem változtatna, akkor kiszeretnék belőle, és úgyis szakítás lenne a vége.

Ha olyan dolog történik, amiről nem tehet és nem tud változtatni rajta, az más tészta

2012. nov. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát ha szeretem Őt, akkor miért szakítanák vele?
2012. nov. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mint ahogy írtam aki elsődlegesen külsőre választ párt, és számodra ez a külső megváltozik azaz később már nem azaz alkat/megjelenés lesz az ideális. Tehát az, hogy szereted az ha kisebb mértékben is de a külsejére is vonatkozik. (bocsi de egy jövőbeli értekezésemhez próbálok gondolatokat szerezni)
2012. nov. 27. 00:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Olyan kapcsolatot fenn sem tartanék, ami csak ennyit érne nekem.
2012. nov. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, bocsi, most látom, hogy nem igazán rám vonatkozik a kérdés. :)
2012. nov. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ma 00:37


Érdekes. Én nem tudnék fenntartani egy olyan kapcsolatot, ahol nincs szexuális vonzalom. Számomra egy kövér nő szexuálisan nem vonzó, persze ezzel nem akarok megsérteni senkit, sok olyan ember van, akinek bejön.


Attól, mert egy ember nem menne bele olyan kapcsolatba, ahol nincs szexualitás, attól még nem lesz rossz ember.

2012. nov. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akibe én szerelmes vagyok, olyan igazi szerelmes szeretettel, azt szépnek látom és vonzódom hozzá, akár lefogy, akár meghízik. Tudom, ezt páran furcsállják, már megszoktam és nem lepődök meg rajta, ha a legtöbben nem is hisznek nekem. Volt idő, mikor én sem hittem volna. Senkit nem akarok megsérteni, mindenkinek más az ízlése, de én például általában a legkevésbé sem érzem vonzónak a nagyon vékony férfiakat. A párom nagyon vékony volt, mikor megismertem és mégis vonzódni kezdtem hozzá. Később szedett magára kicsit, örültem neki, de amikor egy időszakban visszafogyott, akkor sem változott a vonzalmam.
2012. nov. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Még annyi, hogy ebben


"Attól, mert egy ember nem menne bele olyan kapcsolatba, ahol nincs szexualitás, attól még nem lesz rossz ember."


teljesen igazad van.

2012. nov. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!