Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden pasi megváltozik pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi megváltozik pár év után egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Kinek milyen tapasztalata van a pasik terén ha hosszú ideje együtt vannak? Már elmúlik a kedvesség, a bújás, a nyugodtság? Marad a veszekedés? És a sex? A romantika? Mi a tapasztalat?
2010. máj. 27. 09:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Pasifüggő. Mindegyik változik valamennyire, de mind másképp. Van aki ugyanúgy kimutatja h szeret, van ameik már nem tartja szükségesnek.
2010. máj. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát pasi válogatja. Általában kevesebb a bújás , a romantikázások ritkulnak,és rajnos a veszekedések meg sűrűsödnek. De ez csak én tapasztalatom...

Én sokszor irigykedve nézem azokat az idős házaspárokat akik szerelmesen kézenfogva mennek az utcán és sugárzik róluk , hogy nagyon szeretik egymást.

2010. máj. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
aha...max.egy év után mindegyik seggefejjé változik...tisztelet apunak és az esetleges kivételeknek...
2010. máj. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Van, hogy pár hónap után megváltoznak! Amikor már érzik, hogy beléjük szerettél, már változnak is!Tisztelet a kivételnek, ez csak az én véleményem:)
2010. máj. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok!Azért a bújás, a kedvesség, meg a romantika azért marad ne aggódj! az igaz hogy több lesz a veszekedés! Meg azért a pasi maga is más lesz!
2010. máj. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz több a veszekedés, de lesznek veszekedések, mivel egy idő után meg mered mondani, ha valami nem tetszik, s nem próbálod meg elfogadni a rossz ötleteket.A kedvesség nem múlik el, sem a bújás sem, hacsak te el nem zavarod.A pasiknak a nyugodtság kell, a nyugodt légkör, amit a nő tud neki nyújtani,hogy munka után hazatérve megnyugodhasson, legyen egy olyan hely, ahol ki tud kapcsolódni.A szex ritkulni fog, hacsak nem visztek bele valami változatosságot,a romantika meg szerintem megkopik, s már a végén tudni fogjátok egymásról, hogy min nevet a másik, ha álló fát lát.
2010. máj. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért azt se felejtsük el, hogy Ti lányok is változtok. :) Tudom, ezzel nem válaszolom meg a kérdést, de nem úgy van az egész, hogy a fiúk ellustulnak, érzelmeiket nem mutatják ki, bunkók lesznek ... Ti pedig maradtok ugyanazok a tündérek, akiket a kapcsolat első hónapjaiban megismertünk. Ez egy kölcsönös dolog. Két ember a kapcsolatban formálja egymást és tetteivel nagyban befolyásolja a másikat.


Természetesen azt is vagyük észre, hogy egy idő után a szerelem elmúlik vagy legalább az intenzitása alábbhagy. Ez egy természetes folyamat.


Olyan ez, mint mikor egy férfi vagy egy nő vesz magának egy új autót (csak egy példa). Az elején mindentől óvja, hetente lemossa, vigyáz rá, és nap mint nap boldog, hogy a kocsi az övé. Aztán eltelik 1, 2, 3 év és már nem vigyáz rá annyira, nem nézi meg az olajszintet minden héten, mert már megszokta. Ettől függetlenül tudja azt, hogy ha ez a kocsi nem lenne, megállna az élet (a legtöbb esetben), de a kezdeti törődés elmúlt. Vegyük észre, hogy emberek vagyunk és van sok folyamat, amit nem tudunk megváltoztatni. Ettől függetlenül lehet boldog életünk, még ha a szomszéd (idős boldog párok) fűje mindig zöldebbnek tűnik.


30/F

2010. máj. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! azért kérdeztem, mert párommal már évek óta együtt vagyunk, lassan gyerek, stb. de minden megváltozott. már nincsenek nagy beszélgetések, csak veszekedések, nincs már sex, max 5 perces. de semmi romantika, semmi szenvedély. így lesz mostmár életünk végéig? mert ha igen, akkor beletörődöm, de ha azért minden klappol és csak kicsit változnak a dolgok, akkor nyilván nálunk van probléma, így lépni kell.... ezért voltam kíváncsi mások véleményére. köszönöm!
2010. máj. 27. 11:50
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez nem ilyen egyszerű, hogy csak a pasik változnak meg.


Egy kapcsolat elején minden szép és jó. A másiknak vannak apró hibái, érdekes szokásai: teljes kiőrlésű kenyeret eszik, beleszól abba hogy vezetek, én is beleszólok abba hogy vezet, szélsőségesen precíz vagyok, stb. Mindenféle kis apróság, amik nem zavarják a másikat, sőt még ,,aranyos" is lehet.


Aztán ahogy múlnak a hónapok és az évek, azokból a dolgokból amik újdonságnak számítottak megszokássá vállnak.

Az apró hibák és szokások pedig idegesőtővé válnak, hogy a példáknál maradjunk, most már ne mondja meg hogy vezessek, és azzal is tele van a tököm hogy a teljes kiőrlésű kenyeret keressük az összes boltban.

A kapcsolat ellaposodik és az idegesítő dolgok miatt egyre csak gyűlik a feszültség, anélkül hogy észrevennénk. Ha moziba megyünk már nem arra gondolok hogy majd jól érezzük magunkat, hanem hogy majd jobban fogja tudni hová parkoljak, és ha 3 decis kólát veszek akkor miért ilyen keveset, ha 5 deciset, akkor meg minek ennyi?


Lényeg a lényeg, idővel ellaposodik a kapcsolat, és már látni fogjuk a másik hibáit, és nem leszünk olyan türelmesek. A szerelem elmúlik és (jobb esetben) szeretetté alakul. Az elején még simulékonyabbak vagyunk a másikhoz, igazodunk hozzá, de aztán ez a változás elmúlik és ugyan olyanok leszünk mint régen.

Ebben a helyzetben vagy tudjuk majd kezelni a másikat, és elfogadni hogy már semmi sem lesz ugyanúgy mint régen, vagy nem. Ha nem akkor gondolom nem kell mondani hogy mi következik.

Ha igen akkor hosszú és boldog kapcsolat elé nézhetünk.


Nem mintha 22 évesen olyan hatalmas tapasztalataim lennének, de volt már több hosszabb kapcsolatom, amiben megfigyelhettem ezeket dolgokat, és mások kapcsolatait is ugyanígy megfigyelem, és ezekből a fent leírtakat szűrtem le.


Kicsit bő lére eresztettem, de remélem érted hogy értem.


22/F

2010. máj. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!