Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hazudik minden férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudik minden férfi, miért ígér olyat, amit még maga sem hisz el? Erről soha nem szoktok le?

Figyelt kérdés
2012. nov. 27. 11:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
82%

Miért ribanc minden Nő?

Ugye, hogy nem esik jól!?!

Ne általánosíts!

Köszönjük!

2012. nov. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 -=Koldus=- ***** válasza:
71%
Haha. És mi van a nők "5 perc és kész vagyok" mondatával?
2012. nov. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
83%

"Erről soha nem szoktok le?"


Befejeznéd az általánosítást?

Átvert egy pasi,te meg hittél neki....ez van!

Nem mi tehetünk róla!

2012. nov. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
80%

Én például leszoktam a dohányzásról, mert dohányoztam!

Van amiről nem tudok...

Kedves kérdező, Te a kérdésed alapján annyira buta vagy még, hogy készülj fel még több hazugságra az életben...

Üdv, A. Atya!

2012. nov. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
40/F vagyok.A volt párom olyan dolgokat ígért,amiket szerintem ő sem hitt el.Aztán szépen alám tett....Ez nem mostanában volt,ezelőtt 20éve.Sajnos sok csalódáson megy keresztül az ember:(,ezért ne hibáztass minden férfit...
2012. nov. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
48%
Te nem ismersz minden férfit. Rossz a kérdés.
2012. nov. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Thom12 ***** válasza:

Az őszinteség, igazságosság drágs kincs!

Ebben az elszegényedett világban már

szinte senki sem használja egyik nemből

sem!

Kedves kérdező majd megszokod, ahogy

én is, hogy a hazug lányok miatt maradtam

egyedül!

2012. nov. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
28%
Azért, mert a nőknek túl magasan vannak az igényei, és a férfiak 80%-át rondának tartják, és nem állnak le velük. Ezért sok férfi hazudozásra kényszerül, különben senkije nem lesz. Majd ha ti nők lejjebb adjátok az igényeiteket, és nem kell lehazudni a csillagokat az égről, továbbá úgy is emberszámba vesztek minket, hogy önmagunkat felvállalva is potenciális társat láttok bennünk, akkor nem lesz ez így többé és leszokunk róla.
2012. nov. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Miért általánosít ezen az oldalon minden idióta?
2012. nov. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
0%
Na, végre egy fordított kérdés, és már rögtön a hímek kiállnak magukért, bezzeg a nőket lehet szidni orrba-szájba, napi 3463254364 kérdésben!
2012. nov. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!