Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire sértő, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire sértő, ha egy lány csak azért néz valakit levegőnek mert annyira tetszik neki az illető, hogy alig mer hozzászólni?

Figyelt kérdés
Konkrétan köztem és egy kollégám közt esett meg a dolog. Nagyon tetszik nekem egy jó ideje, és általában mindig nagyon zavarban vagyok ha a közelemben van. Nagyon kedves és segítőkész velem, ezért is érzem gáznak, hogy időnként nagyon kerülöm a vele való legkisebb kommunikációt is. Tegnap is tök sokat segített melóban, beszélgettünk, kiderült hogy sokmindent számon tart velem kapcsolatban (valószínűleg főnökömmel "kibeszélnek" de így jó értelemben, pedig elvileg semmi közünk egymás munkájához). Ma meg mikor bejott reggel az irodába, egész egyszerűen egy sziát is képtelen voltam kinyögni neki, inkább elbújtam a laptop mögé, hogy ne is lásson és egész nap nagyívben elkerültem pfff. Nagyon megsérthettem hogy azok után hogy tegnap milyen jól sikerült végre elbeszélgetnünk, most ügyet sem vetettem rrá?Esetleg lehet hogy leesett neki hogy bele vagyok zúgva és zavarban vagyok? Inkább ez, minthogy bunkónak tartson...Nem tudom a férfiak mennyire veszik le ezeket a dolgokat? hogy javíthtanám ki ezt a hatalmas baklövést? szerintem amúgy én is tetszem neki, de félek hogy ezekkel teljesen el fogom cseszni az egészet. Sose csinálom ezt, ha valaki csak úgy "tetszik". velük lazán flörtölök, összebarátkozok, stb, de most szerelmes vagyok és úgy érzem ez teljesen leblokkolja a kommunikációs képességeimet.

2012. nov. 27. 23:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem sértő, viszont ilyen teszetosza hozzáállással nem sok jóra számíthatsz. De bármikor kinyithatod a szádat.
2012. nov. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
a legrosszabb dolog amit tehetsz, az ha kerülöd. egyikőtöknek sem tesz jót. A pasinak lehet hogy feltűnt,hogy nem vagy ott, de nem gondol mindjárt arra hogy kerülöd mert bejön neked... beszélgess vele,különben nem lesz belőle párkapcsolat:) és csak bátran!
2012. nov. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
7%
Szánalmas vagy. én is találkoztam már nem egy ilyen nővel, akikről tudtam, hogy bejövök nekik, de ha találkoztam velük mindig levegőnek néztek. nem is törtem magam rajta, hogy beszélgetésbe kerüljek velük, mert talán még össze is pisilték volna magukat, inkább hagytam az egészet...
2012. nov. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
szánalmas? honnan tudod hogy miért vagyok ilyen? szociofóbiának hívják, betegség és nem én csináltam magamnak. Remélem hasonló jókra számíthatsz te is másoktól, ha mondjuk neked lesz valami kínod, pl lebénulsz vagy megrokkansz. gyökér.
2012. nov. 28. 00:27
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha neked szociális fóbiád lenne, akkor dolgozni se mennél. Te csak simán félénk vagy. Persze könnyebb egy fóbiára fogni.
2012. nov. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Volt ilyen évekkel ezelőtt hogy nem tudtam tőle dolgozni. Néha még most is előjön, de már nagyon sokat javultam. Vannak ennek amúgy erősebb és enyhébb formái, meg javulhat/romolhat is.
2012. nov. 28. 00:32
 7/16 anonim ***** válasza:
Mennyire feszélyez téged a tudat, hogy szellent a párod jelenlétében?
2012. nov. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
szellents, tehát TE
2012. nov. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Adott egy férfi aki érdeklődik irántad, te is bolondulsz érte, de inkább elbújsz a monitor mögé és nem is köszönsz neki. Hát ez mi ha nem szánalmas? Ha beteg vagy jelentsd ki, hogy alkalmatlan vagy párkapcsolatra és nézz szembe saját magaddal vagy menj el orvoshoz és kezeltesd magad, ebben szerinted itt mit tudunk segíteni? Tanácsolom, hogy legközelebb legyél vele kedves és nyitott. Gondolom most egyenesbe jött az életed!
2012. nov. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
sztem téged sem az eszedért szeretnek :D igen vannak emberek ilyen jellegű problémákkal, gyanítom nem is kevesenm, jé. Semmi köze sincs ennek a párkapcsolatra való képességhez vagy képtelenséghez.Amúgy szerintem amit én leírtam, olyanokkal is megtörténik akik soha életükben nem tapasztaltak szociofóbiát. Nálam sem általános ez, ahogy írtam, átlagosan tetsző pasiknál pl sosem volt ilyen. Amúgy vannak olyanok akik a gyengeség legkisebb jelére agresszívan habzó szájjal kezdenek csaholni, na pont ez az a fajta, aki tajgetoszozik ha tolószékest lát. Ebből kiindulva gyanítom neked azért sokkal komolyabb párkapcsolati problémáid vannak mint nekem valaha is lesznek :D Amugy nem tudom honnan vetted hogy nem vagyokképes párkapcsolatra, kb 10 éve folyamatosan kapcsolatban vagyok (jelenleg is, de már halódik). Ebből a megjegyzésedből is csak a semmitmondó agresszív butaság süt, meg hogy alig várod hogy rúghass valakibe. Sztem az én pszichológiai problémám messze nem olyan súlyos és káros, mint mondjuk a tiéd :D
2012. nov. 28. 01:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!